بیانیه مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان یزد به مناسبت روز قدس

شناسه خبر : 77684

1398/03/09

تعداد بازدید : 94

بیانیه مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان یزد به مناسبت روز قدس
مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان یزد به مناسب فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، متن بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد  به شرح زیر است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

«انّ الارض یرثها عبادی الصالحون» سوره انبیاء آیه 105

 رهبر معظم انقلاب « مدظله العالی»:«تنها راه نجات قدس شریف، مبارزه و مقاومت است» 24 /9/1395

 

قدس، نماد سرافراز تاریخ«مقاومت اسلامی» است که در طول تاریخ،  آینه صبر و استقامت و حماسه ای ماندگار از ایثار، شجاعت و شهادت مردان الهی است. این سرزمین تجلی نور توحید و خداپرستی و، مهد ظهور و پرورش پیامبران بزرگ خدا و پیروان راستین ادیان ابراهیمی است؛ قدس نقطه عروج محمد به ملکوت، قبله نخستین، میعادگاه عاشقان، محراب نیایش های زاهدان  و میدان ظلم ستیزی حق جویان بوده است.

واینک قدس عزیز، در چنگال رژیم غاصب صهیونیسم  و زیر یوغ ظلم و ستم مستکبران جهان است و فریاد مظلومیت زنان و کودکان  آن سرزمین، به اسمان بلند است.

تصمیم جهانی و  تاریخ‌ساز امام معادله قدرت به نفع رژیم غاصب را در منطقه حساس فلسطین تغییر داد و شعله‌های خشم مبارزه با این ظلم آشکار، روز به روز برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی استوارتر ساخت.

امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای «مد ظله العالی» و غیرت و بصیرت مردم انقلابی،  تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و همدستان انها،  به ویژه رژیم منحوس آل سعود را نقش بر آب نموده به گونه‌ای مردم مظلوم فلسطین با صبر و استقامت، آمریکا و رژیم تروریستی اسرائیل را به ستوه آورده است. آمریکا و همدستان او باید بدانند که طرح تبلیغاتی و سیاسی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان و تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش‌های مذبوحانه است که راه به جایی نخواهد برد و به بایگانی ده‌ها طرح‌ گذشته آمریکا در مورد فلسطین سپرده خواهد شد.

حوزه علمیه خواهران استان یزد همچون سالهای گذشته باشرکت در راهپیمایی روز قدس برائت و انزجار خود را از رژیم منحوس و جنایت کار اسرائیل اعلام داشته و از همه مردم شریف، ولایتمدار و انقلابی استان یزد به ویژه: مدیران،معاونین، اساتید، مبلغان و طلاب مدارس علمیه خواهران استان  دعوت می کند بار دیگر با حضور باشکوه و پرصلابت خود در راهپیمایی روز قدس ، ضمن تجدید پیمان با آرمان های امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و نفرت خود را از صهیونیسم و استکبار جهانی اعلام داشته وبا تنها راه نجات مقاومت، دشمنان را از اجرای نقشه های شوم خود مایوس نمایند.         «والعاقبه للمتقین‏»