معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد:

مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود

شناسه خبر : 77662

1398/03/09

تعداد بازدید : 433

مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد، از برگزاری مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب با هدف عملیاتی شدن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) خبر داد.

به گزارش خبر گزاری کوثر از یزد، خانم دهقانی بیان کرد: هدف از برگزاری مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب را حرکت در مسیر  این بیانیه ابلاغی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و ایجاد زمینه و بستر عملیاتی شدن رهنمودهای ایشان در جهت تعالی حوزه‌های علمیه خواهران در گام نخست است.

وی ادامه داد: رشد، بهره مندی و اعتلای علمی و پژوهشی جامعه اسلامی در گام دوم از دیگر اهداف این مسابقه است.

وی در اشاره به نحوه برگزاری مسابقه گام دوم انقلاب، گفت: طلاب می توانند از تاریخ چهارم خردادماه الی 9 خردادماه با مراجعه به سایت yazd.whc.ir   متن بیانیه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و سوالات را دریافت کرده و پاسخ آن را مطایق شیوه های بیان شده در سایت، ارسال کنند.

معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد با اعلام اعطای کمک هزینه سفر مشهد مقدس به برگزیدگان این مسابقه، خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم در مسیر عمل به دستوارت رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) قدم برداریم و این تلاش ها باقیات الصالحات به مکتب علوی و نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرد، امید است  شاهد حضور حداکثری طلاب در این مسابقه باشیم.