معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان:

دومین جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در استان گلستان برگزار شد

شناسه خبر : 77602

1398/03/08

تعداد بازدید : 112

دومین جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در استان گلستان برگزار شد
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: جهت اطلاع رسانی گسترده و بهره برداری از ظرفیتهای استان در راستای به‌ گزینی داوطلبان، دومین جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در سال تحصیلی 98-99 در مدیریت این استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم جمالی زاده اعلام کرد: دومین جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران با حضور معاونین حوزه علمیه گلستان در سال تحصیلی 98-99 در مدیریت این استان برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این جلسه را همفکری بیشتر در زمینه یافتن راه های موثر اطلاع رسانی، تبلیغ و جذب داوطلب دانست.

در این جلسه که مدیر، معاونان و مسئول روابط عمومی استان نیز حضور داشتند، معاون آموزش استان ضمن اشاره به فیوضات و برکات ماه مبارک رمضان بیان کرد: پذیرش حوزه های علمیه خواهران در جامعه امروز نسبت به گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار و نیازمند تلاش مضاعف است.

جمالی زاده افزود: حوزه های علمیه خواهران برای سال تحصیلی99 -98 آمادگی دارد تا از خواهران علاقمند به تحصیل حوزوی ثبت نام به عمل آورد که پذیرش مقطـع عمـومی(سطح دو) همزمان با میلاد با سعادت پیـشوای هـشتم، امـام علی بن موســی الرضا(علیها السلام) از روز یکشنبه 23 تیر ماه، آغاز شده و تا تاریخ 21 مردادماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.whc.ir و یا از طریق مراجعه حضوری به یکی از مدارس علمیه استان جهت ثبت نام اقدام کنند.

همچنین در انتهای جلسه اهم وظایف ستاد پذیرش استان مطرح شده و هماهنگی های لازم جهت شناسایی و جذب فعال صورت پذیرفت، سپس در ادامه هر یک از حاضرین به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.