دبیر نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:

نشست علمی دلالت‌های قرآنی بیانیه گام دوم برگزار شد

شناسه خبر : 77457

1398/03/04

تعداد بازدید : 137

نشست علمی دلالت‌های قرآنی بیانیه گام دوم برگزار شد
دبیر نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برگزاری 15 نشست علمی و کرسی ترویجی با موضوعات قرآنی همچون نشست دلالت‌های قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از برنامه‌های انجام شده در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بود.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت‌الاسلام والمسلمین تیموری در مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که پیش از ظهر امروز در سالن همایش‌های غدیر برگزار شد اظهار داشت: این نمایشگاه با محوریت و شعار «قرآن مبنای انقلاب اسلامی» از تاریخ 28 اردیبهشت تا امروز به مدت 8 روز با فعالیت‌های متنوع قرآنی برگزار شد.
دبیر نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم افزود: معرفی آثار و محصولات قرآنی و شناسایی ظرفیت‌ها دفتر تبلیغات اسلامی و همچنین ترویج آموزه‌های قرآنی و شبکه‌سازی نخبگانی در زمینه فعالیت‌های قرآنی از اهداف ما در برگزاری نمایشگاه دستاورهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بود.
وی ابراز کرد: برگزاری 15 نشست علمی و کرسی ترویجی با موضوعات قرآنی مانند: «سبک بندگی بر اساس آموزه های قرآنی»، «اهل‌بیت در آثار مفسران اندلس» و «دلالت‌های قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»  توسط پژوهشکده‌های دفتر تبلیغات اسلامی از برنامه‌های انجام شده در این نمایشگاه بود.
حجت‌الاسلام والمسلمین تیموری عنوان کرد: شش برنامه قرآنی ویژه کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها نیز توسط استادان روحانی و هنرمند برگزار شد که بر جذابیت این نمایشگاه افزود.
دبیر نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های هنرهای تجسمی با موضوعات خطاطی و نقاشی با حضور استادان روحانی یکی دیگر از برنامه‌های اجرا شده در این نمایشگاه بود.
وی ادامه داد: دیدار با اصحاب قلم ويژه قرآن‌پژوهان با هدف آشنایی بازدیدکنندگان با نویسندگان قرآنی و همچنین رونمایی از سایت‌ها و نرم‌افزارهای قرآنی از برنامه‌های برگزار شده در نمایشگاه دستاورهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بود.