استاد حوزه:

عمل برای خدا کم کاری و خستگی ندارد

شناسه خبر : 77350

1398/03/04

تعداد بازدید : 110

عمل برای خدا کم کاری و خستگی ندارد
خانم ايزدي استاد حوزه تمدن اسلامی را کار برای خدا انجام دادن دانست وگفت: عمل برای خدا کم کاری و خستگی ندارد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس، جلسه تحليل و بررسي بيانيه گام دوم انقلاب توسط خانم ايزدي استاد حوزه در جمع اساتيد و طلاب مدرسه علميه كوثر آباده برگزار شد.

خانم ايزدي گفت: بيانيه يعني ريل گذاري در مسير حركتی که رهبري مشخص كرده و برای اجرای گام دوم يك سري كارها انجام شده و حال بايد به صورت جدي عمل و وارد تمدن سازي شود.

وي در خصوص طريق تمدن سازي گفت: براي اينكه تمدن سازي درستی داشته باشیم بايد به سخنان  مقام معظم رهبري(مد ظله العالی) در سال 73 رجوع کنیم كه در جمع فرماندهان سپاه فرمودند که اگر انسان راه خدا را پيدا كرده و  ياد بگیرد چگونه كار را براي خدا انجام دهد مي تواند در تمدن اسلامي نقش داشته باشد زیرا در واقع تمدن اسلامي كار براي خدا انجام دادن است.

وي افزود: زمانیکه من براي خدا كار انجام دهم به تمدني كه مي خواهم مي رسم زیرا هنگامیکه حرف از خدا باشد دیگر كم كاري و خستگي معنا ندارد.

خانم ایزدی در ادامه تصريح كرد: يكي از مسائلی كه تا به حال انقلاب را سر پا نگه داشته و باعث پيشرفت روز افزون آن شده است، داشتن روحيه جهادي در مردم است.

استاد حوزه در پایان خاطرنشان کرد: از نظر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) داشتن روحیه جهادی به معنای كار براي خدا انجام دادن و آن را وظیفه خود دانستن است و اینکه همه نیروها برای انجام کار درست در میدان حضور پیدا می کنند و همگی به اینکه ما می توانیم اعتقاد ویژه داشته باشند.