نماینده مرکز تخصصی حضرت مهدی موعود(عج) در کرمانشاه:

انقلاب اسلامی مانع رسیدن استکبار به اهدافش است

شناسه خبر : 76794

1398/02/24

تعداد بازدید : 128

انقلاب اسلامی مانع رسیدن استکبار به اهدافش است
نماینده مرکز تخصصی حضرت مهدی موعود(عج الله تعالی فرجه الشریف) بیان کرد: انقلاب اسلامی مانع رسیدن استکبار به اهدافش است و در گام دوم انقلاب به یک فرآیند جهانی تبدیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرمانشاه، آقای همتی در نشست بصیرت افزایی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خواهران استان کرمانشاه بیان کرد: رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) در  بیانیه گام دوم انقلاب به صراحت اشاره می کند که دوره افول قدرت مستکبرین در جهان فرا رسیده و ما در مسیر پیچ تاریخی و تغییر گردش دنیا قرار داریم.

وی گفت: امروز انقلاب اسلامی برای برداشتن گام دوم انقلاب تنها یک راه در مقابل دارد و آن نظام سلطه و استکبار است که به طور قطع انقلاب اسلامی مانع رسیدن استکبار به اهدافش می شود.

وی تصریح کرد: در این بیانیه رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) به صراحت بیان می کند که انقلاب اسلامی در گام دوم به یک فرایند جهانی تبدیل خواهد شد و نسل جدید باید خودش را برای این امر آماده کند.

نماینده بنیاد بین المللی غدیر در استان کرمانشاه با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید حرکتی رو به جلو داشته باشیم، افزود: مردم ایران و همچنین مسلمانان و مستضعفان جهان باید بیانیه گام دوم را تحقق بخشند زیرا مبدا و مقصد آن زمینه ای برای زمینه سازی ظهور است که یک حرکت جهانی محسوب می شود.

آقای همتی ضمن اشاره به غفلت های مسئولین و مردم اظهار داشت: بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) مشکلات و خسارت های ناشی از بی توجهی به شعارهای انقلاب شامل مواردی از قبیل غفلت از جریان انقلابی، غفلت از قدرت بخشیدن به سپاه، ارتش و بسیج  می شود که اگر این غفلت و بی توجهی به عملکرد انقلابی نبود بی شک دستاوردهای انقلاب بسیار بیشتر از وضعیت کنونی می شد.

وی در پایان بیان داشت: ظرفیت سازی برای عملی شدن بیانیه گفتمان سازی انقلابی و مطالبه گری مردم از مسئولین از وظایف ما می باشد و در راستای تحقق بخشیدن به بیانیه لازم است که تمامی این موارد در مقام عمل باشد نه سخن.