استاد حوزه:

اطاعت کنندگان از خدا و رسول در پیمودن مسیر حق گمراه نمی شوند

شناسه خبر : 76788

1398/02/23

تعداد بازدید : 154

اطاعت کنندگان از خدا و رسول در پیمودن مسیر حق گمراه نمی شوند
حجت الاسلام والمسلمین بابکی استاد حوزه گفت: کسانی که از خدا و پیامبر(صلی الله علیه و آله) اطاعت کنند، در مسیر گرفتار انحراف و گمراه نخواهند شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، حجت الاسلام و المسلمین عباس بابکی در پنجمین جلسه ختم قرآن کریم مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن در جمع طلاب این مدرسه گفت: اطاعت از خدا بالذات و اطاعت از رسول بالعرض است، کسانی که از خدا و رسول اطاعت کنند در زمره گروهی خواهند بود که خداوند متعال آنان را گرامی می دارد.

وی ضمن اشاره به نتایج پیروی از خدا و رسول ادامه داد: مطیع محض خدا و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بودن موجب همنشینی با افرادی می شود که خداوند نعمت خود را بر آنان تمام کرده است.

استاد حوزه تاکید کرد: اطاعت کردن از خداوند و رسول خدا(صلی الله علیه و آله) جاودانه بودن در باغ های بهشت را در بر خواهد داشت که آب از پای درختان آنها همیشه جاریست.

حجت الاسلام والمسلمین بابکی خاطرنشان کرد: کسانی که از خدا و پیامبر(صلی الله علیه و آله) اطاعت کنند، همواره در جاده مستقیم گام بر می دارند و در مسیر راه، انحراف و گمراه نخواهند شد و در هر چیزی که اختلاف و نزاع دارند به صاحبان امرشان مراجعه می کنند و به سخنانشان عمل می کنند و کوچک ترین مخالفتی در دل نخواهند داشت، و این تسلیم محض خدا و رسول بودن است که فرجام آن نیکوست.