مسئول قرارگاه امر به معروف فسا:

بیانیه گام دوم ثمربخش است

شناسه خبر : 76783

1398/03/19

تعداد بازدید : 154

بیانیه گام دوم ثمربخش است
مسئول قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر فسا در تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه برای ایران اسلامی نوید دهنده و ثمر بخش برای عصری جدید است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از فارس، دومین نشست تحلیل و ایده‌پردازی گام دوم انقلاب با حضور طلاب، کادر و اساتید در مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) فسا برگزار شد.

آقای بنده‌خدا در این نشست گفت: این بیانیه جدیدترین سند تبیین انقلاب اسلامی بوده و از این متن باید تولید شاخص کنیم زیرا این بیانیه تحقیقی و عمیق است و این جلسات کمک می‌کند تا به سمت ادبیات عمیق حرکت کنیم.

وی بیان کرد: این بیانیه دارای ابعاد مختلفی در حوزه بیان افتخارات، ارائه راهکارها و توصیه‌ها، تمامی موضوعات فرهنگی و مبارزه با فساد است.

این فعال فرهنگی- سیاسی ادامه داد: یکی از کارهایی که رهبری به هنرمندی در این بیانیه انجام داده‌اند، این است که ما را به امید دعوت کرده و در واقع ایشان جشنواره امید به راه انداخته‌اند و رهبری اذعان داشته که انقلاب ما تنها انقلابی است که به آرمان‌هایش پشت نکرده و مسیر آن را رو به رشد می‌داند.

مسئول قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد:  با این بیانیه می توان قدرت تحلیل مردم را بالا برد، زیرا اگر مردم فریب بخورند شکست اسلام حتمی است بنابرین ما باید سبک زندگی مردم را سرو سامان بدهیم.

آقای بنده خدا به راهبرد دوم انقلاب یعنی معنویت و اخلاص اشاره کرد و افزود: ما باید فضیلت‌های فراموش شده مانند اخلاص، ایثار، توکل و ایمان را در چله دوم انقلاب احیا کنیم زیرا جامعه اگر ایثارگر باشد قطعا نسل آینده تامین و احیا می‌شود.

آقای بنده‌خدا در پایان به تحلیل چند کلید واژه مهم از بیانیه گام دوم از جمله خودسازی، جامعه‌پردازی و کسب معرفت دینی نیز پرداخت.