مدیرعامل مرکز نشر هاجر خبر داد

استقبال ویژه از کتاب‌ مهارت‌زندگی نشر هاجر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

شناسه خبر : 76373

1398/02/11

تعداد بازدید : 132

استقبال ویژه از کتاب‌ مهارت‌زندگی نشر هاجر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
مدیرعامل مرکز نشر هاجر گفت: از آثاری که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مورد استقبال قرار گرفته است کتاب مهارت‌های زندگی و مجموعه کتاب‌های سه جلدی اخلاق فردی، اخلاق اجتماعی و اخلاق بندگی بوده است.
احمد شایان فر در گفت‌وگو با خبرنگار کوثر با اشاره به حضور نشر هاجر در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیان کرد: 55 عنوان کتاب چاپ اول در سال 97 داشتیم که در این نمایشگاه بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.
مدیرعامل مرکز نشر هاجر افزود: همچنین نشر هاجر 23 عنوان کتاب در سال 98 چاپ کرده است که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آن‌ها رونمایی و مورد استقبال واقع شد.
وی به تبیین کتاب‌های مورد استقبال مخاطبان نمایشگاه کتاب پرداخت و اظهار کرد: 9 عنوان کتاب در موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم که روایت خاطرات همسران و مادران شهدا است که با استقبال بسیار ویژه‌ای واقع شده است.
شایان فر ادامه داد: همچنین یک مجموعه 9 جلدی فرهنگ‌نامه فاطمی نیز در روز اول نمایشگاه رونمایی و مورد استقبال قرار گرفت، در این مجموعه فرهنگ‌نامه 9 جلدی با بهره‌گیری از هزار و ۵۰۰ منبع تمام ابعاد زندگی حضرت زهرا(س) را در سیره‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، قرآنی و غیره را مورد بررسی قرار داده است.
مدیرعامل مرکز نشر هاجر بیان کرد: از آثار دیگری که مورد استقبال قرار گرفته است کتاب مهارت‌های زندگی و مجموعه کتاب‌های سه جلدی اخلاق فردی، اخلاق اجتماعی و اخلاق بندگی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: مسابقه‌های کتاب‌خوانی نیز با همکاری رادیو معارف برگزار کردیم که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و روزانه بیش از ۳ زار نفر در این مسابقه شرکت می‌کنند و در این مسابقه روزانه به سه نفر از کسانی که پاسخ صحیح داده باشند ۱۰۰ هزار تومان اهدا می‌شود، همچنین علاقمه‌مندان می‌توانند از طریق سایت و کانال مرکز نشر هاجر در این مسابقه شرکت کنند.