مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان:

تعلیم و تربیت طلبه یکی از اهداف مهم حوزه علمیه خواهران استان کردستان است

شناسه خبر : 76340

1398/02/25

تعداد بازدید : 163

تعلیم و تربیت طلبه یکی از اهداف مهم حوزه علمیه خواهران استان کردستان است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان بیان کرد: یکی از اهداف مهم حوزه علمیه خواهران استان کردستان ارتقای سطح کیفی و کمی مدارس علمیه استان و تعلیم و تربیت طلبه است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، حجت الاسلام والمسلمین صفی زاده در نشست فصلی مدیران و معاونان مدارس علمیه خواهران استان کردستان با هدف هماهنگی و تعامل مدارس علمیه در جهت اجرای بهتر اهداف حوزه که در سالن جلسات مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار برگزار شد، بیان کرد: توفیق خدمت به سربازان امام زمان(عج الله تعالی)، توفیق بسیار بزرگی است زیرا این افراد می خواهند از خدا حرف بزنند و مردم را به خدا دعوت کنند.

وی با بیان اینکه همه ما یک مجموعه هستیم و باید با تلاش و کوشش به اهداف خود برسیم، افزود: رشد و تعالی مدارس علمیه خواهران به واسطه‌ تلاش‌های است که شما در مدارس به کار می‌گیرید.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان بیان کرد: هدف از برگزاری این نشستها هماهنگی و تعامل مدارس علمیه در جهت اجرای بهتر برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی-تربیتی است.

وی ادامه داد: یکی از اهداف مهم حوزه علمیه خواهران استان کردستان ارتقای سطح کیفی و کمی مدارس علمیه استان و تعلیم و تربیت طلبه است.