معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس:

طلاب و مسئولان مدارس علمیه یکدیگر را در کسب فضایل اخلاقی یاری دهند

شناسه خبر : 75669

1398/03/22

تعداد بازدید : 135

طلاب و مسئولان مدارس علمیه یکدیگر را در کسب فضایل اخلاقی یاری دهند
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گنبدکاووس گفت: تعامل در حوزه باید به گونه ای باشد که طلاب و مسئولان مدارس علمیه همدیگر را در کسب فضایل اخلاقی یاری دهند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم ربیعی در نشست صمیمانه معاونین این مدرسه و طلاب بیان کرد: افراد جامعه نسبت به یکدیگر وظایف متقابل دارند که شناخت و رعایت آنها، ضامن تصحیح روابط و سالم سازی معاشرت ها می شود.

وی گفت: در جامعه اسلامی، مسلمان متعهد خود را نسبت به برادران دینی مسئول احساس می کند؛ براین اساس، تعامل در حوزه باید به گونه ای باشد که طلاب و مسئولان مدارس علمیه یکدیگر را در کسب فضایل اخلاقی یاری دهند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گنبدکاووس ابراز کرد: معاونین در برنامه ریزی های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در تلاش برای افزایش سطح  علمی و اخلاقی خود و طلاب هستند.

ربیعی با بیان اینکه تعامل کادر حوزه و طلاب پس از اتمام تحصیلات حوزوی باید ادامه داشته باشد، افزود: مسئولان حوزه در صورتی می توانند از دانش آموختگان حوزوی در زمینه های تبلیغی و پژوهشی استفاده کنند که آنان ارتباط مستمر با حوزه، مدیر و معاونین را داشته باشند.