تحلیل گر علوم سیاسی:

بیانیه گام دوم انقلاب منشور مهم و راهبردی در ورود به چهل سال دوم است

شناسه خبر : 75649

1398/03/22

تعداد بازدید : 94

بیانیه گام دوم انقلاب منشور مهم و راهبردی در ورود به چهل سال دوم است
آقای بهمن نژاد تحلیل گر علوم سیاسی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، منشور مهم و راهبردی انقلاب در ورود به چهل سال دوم است و اساتید، طلاب و نخبگان جامعه سهم بسزایی در تبیین این بیانیه دارند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گنبدکاووس جلسه بصیرتی«تعهدپذیری نسبت به گام دوم انقلاب» را با حضور آقای بهمن نژاد در جمع اساتید کادر و طلاب برگزار کرد.

آقای بهمن نژاد در این مراسم بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب، منشور مهم و راهبردی انقلاب در ورود به چهل سال دوم است و اساتید، طلاب و نخبگان جامعه سهم بسزایی در تبیین این بیانیه دارند که انتظار رهبر معظم انقلاب نیز همین است.

وی گفت: بیانیه گام دوم، نخست حس امید و نشاط به آینده کشور و اسلام را برای ملت ایران تداعی می کند و یادآور می شود که انقلاب اسلامی ایران، جهان دو قطبی را به جهان سه قطبی تبدیل کرد.

تحلیل گر علوم سیاسی توضیح داد: دشمن واقعیت ها را وارونه نشان می دهد و با بزرگ کردن نقاط ضعف، از طریق رسانه و اینترنت یاس و ناامیدی را به جامعه ایران اسلامی تزریق می کند و ما باید با نشان دادن نقاط قوت امید به آینده را تقویت کنیم.

بهمن نژاد با بیان اینکه مسئله سبک زندگی، نقش مهمی در زندگی مردم مسلمان و انقلابی ایران دارد، توضیح داد: متاسفانه دشمن با عملیات گسترده روانی از طریق فشار اقتصادی حداکثری بر آحاد جامعه باعث تغییر سبک زندگی مردم شده است.