آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار با تولیت آستان قدس رضوی:

معرفت افزایی زائران امام رضا ع همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد

شناسه خبر : 75544

1398/01/25

تعداد بازدید : 32

معرفت افزایی زائران امام رضا ع همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد
حضرت‌آیت الله وحید خراسانی گفتند: معرفت افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد و در این زمینه با چاپ و انتشار کتب مناسب و اثرگذار تلاش کنید.


به گزارش خبرگزاری کوثر آیت‌الله العظمی وحید خراسانی امروز در دیدارحجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی گفتند:  معرفت افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد و در این زمینه با چاپ و انتشار کتب مناسب و اثرگذار تلاش کنید.

ایشان افزودند:توفیق خدمت به زائران حضرت رضا(ع)، توفیق بزرگی است که به شما داده شده و از انتصاب شما بسیار خوشحال شدم که ان‌شاالله خدمت شما فوق تقدیر است و سعادتی بزرگ محسوب می‌شود.

معظم له خاطرنشان کردند:‌ معرفت افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد و در این زمینه با چاپ و انتشار کتب مناسب و اثرگذار تلاش کنید.

این مرجع تقلید بیان داشتند: مراسمات عزاداری به ویژه عزاداری ایام فاطمیه بیش از گذشته در آستان قدس احیا شود تا زائران هرچه بیشتر از سیره اهل بیت(ع) بهره‌مند شود.

حضرت آیت الله وحید خراسانی گفتند:‌برای موفقیت بیشتر در کارهایتان به حضرت زهرا(س) متوسل شوید و عنایات امام رضا(ع) را از طریق مادر ایشان به خود جلب کنید.