معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌‌های علمیه خواهران:

پویش همراهی با سیل زدگان هم زمان با نیمه شعبان برگزار می شود

شناسه خبر : 75473

1398/01/24

تعداد بازدید : 86

پویش همراهی با سیل زدگان هم زمان با نیمه شعبان برگزار می شود
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران از برگزاری پویش همراهی با سیل زدگان هم زمان با نیمه شعبان در قم خبر داد. اهد شد.


به گزارش خبرگزاری کوثر، معصومه ظهیری، ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائران نیمه شعبان که در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: نیمه شعبان یک برنامه اعلام حضور است که دوستداران حضرت مهدی(عج) در آن به ایشان اعلام آمادگی می کننند و در همین زمینه تمام تلاش بزرگان فرهنگی این است که افراد به صورت فردی و اجتماعی از این فضای معنوی بهره مند شود.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران با بیان این که تمام تلاش مسئولان ایجاد فضای آرام برای زائران است، افزود: سال گذشته بیش از 5 میلیون بسته فرهنگی بین زائران توزیع شد و امسال نیز بسته های فرهنگی بین زائران توزیع می شود.

وی افزود: بیش از هزار نفر در داخل مسجد برای خدمت رسانی به زائران انجام وظیفه می کنند که هماهنگی لازم بین آن ها صورت گرفته است.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران به هدایای اهدایی مردم نیز اشاره کرد و بیان داشت: بخشی از تبرکات و نذوراتی که جنبه اهدایی دارد به مناطق سیل زده ارسال می شود.

وی افزود: پویش همراهی با سیل زدگان هم زمان با اعیاد شعبانیه آغاز به کار خواهد کرد تا در این عید بزرگ سیل زدگان کشورمان را نیز یاری کنیم.

ظهیری ادامه داد: در زمینه ای فرهنگی برنامه ریزی صورت گرفته تا مبلغین در ساعات مختلف حضور داشته باشند و علاوه بر این میزهایی پاسخگویی نیز به صورت دائمی برپا خواهد بود.

وی افزود: قرآن کریم و حوادث طبیعی به مبلغان و فعالان فرهنگی داده شده که بتوانند در این زمینه نیز توضیحاتی را به زائران بدهند.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران بیان داشت: در زمینه پاسخ به شبهات نیز با همکاری بیش از 200 نفر در ایام نیمه شعبان برنامه برگزار خو