با حضور مدیرحوزه‌های علمیه خواهران کشور

مرکز مشاوره آوای سلامت افتتاح شد

شناسه خبر : 75472

1398/01/22

تعداد بازدید : 83

مرکز مشاوره آوای سلامت افتتاح شد
اولین مرکز مشاوره حوزه علمیه خواهران در استان هرمزگان افتتاح شد.


به گزارش خبرگزاری کوثر، مرکز مشاوره آوای سلامت حوزه علمیه خواهران در هرمزگان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان و مسئولان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران افتتاح شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در این مراسم اظهار کرد: امیدواریم اولین مرکز مشاوره حوزه علمیه خواهران در استان هرمزگان از مراکزی باشد که وحی الهی را به‌عنوان مشاوره در ذائقه مردم قرار داده و مردم را به مسیر هدایت راهنمایی کند.


حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده نیز در این مراسم بیان کرد: اولین مرکز مشاوره حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان با تلاش‌های زیادی که توسط همکاران ما در حوزه‌های علمیه خواهران صورت گرفت امروز افتتاح می‌شود.
مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان هرمزگان با اشاره به برگزاری دوره‌های متفاوتی در زمینه‌های مختلف مشاوره ای در مرکز مشاوره آوای سلامت، افزود: این مرکز مشاوره در مرحله اول برای خدمت‌رسانی به طلاب و خانواده‌های طلاب راه‌اندازی شده و در آینده خدمات خود را گسترده‌تر خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده بیان کرد: در یک سال گذشته حدود ۵۰ کارگاه تخصصی ویژه طلاب برگزار شد و محققین و استادان ویژه‌ای برای ارتقای سطح طلاب در زمینه مشاوره در نظر گرفته شد.

مدیر حوزه‌  علمیه خواهران استان هرمزگان با اشاره به ضرورت هم‌افزایی مراکز مشاوره‌ حوزه علمیه خواهران در استان‌ها اظهار کرد: راه‌اندازی مراکز پژوهشی و مراکز مشاوره از فعالیت‌های بسیار مهم حوزه علمیه خواهران است که می‌تواند اثرگذاری زیادی در جامعه داشته باشد.