نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

حل مشکلات مردم دغدغه حوزه‌های علمیه باشد

شناسه خبر : 75462

1398/01/22

تعداد بازدید : 47

حل مشکلات مردم دغدغه حوزه‌های علمیه باشد
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه حوزه‌های علمیه دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند گفت: همه ما اعم از مسئولان کشوری و غیره باید به صورت جهادی برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.


به گزارش خبرگزاری کوثر، آیت‌الله نعیم آبادی در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به روایتی از امام سجاد(ع) بیان کرد: حل کردن مشکلات مردم مسئله بسیار مهمی است که ائمه اطهار(ع) نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشتند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه حوزه‌های علمیه دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند افزود: همه ما اعم از مسئولان کشوری و غیره باید به صورت جهادی برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
وی ابراز کرد: مرحوم آیت‌الله شرعی بنیانگذار حرکت عظیم حوزه‌های علمیه خواهران بود و شجره طیبه‌ای را در قم بنا گذاشتند که امروز در دورترین نقاط کشور نیز شاهد شجره طیبه حوزه‌های علمیه خواهران هستیم، ثمربخش بودن این کار آیت‌الله شرعی نیز به دلیل وجود نیت خالص و تشخیص صحیح وی بوده است.
آیت‌الله نعیم آبادی با بیان اینکه بزرگترین پشتوانه حوزه‌های علمیه که ما را از دولت بی‌نیاز می‌کند خمس است تصریح کرد: تبیین و ترویج مسئله خمس میان مردم امر مهمی است، در این راستا کارگروهی برای پاسخ به سوالات و شبهات مربوط به خمس تشکیل دادیم، انتظار ما از حوزه‌های علمیه خواهران این است که نسبت به این مسئله توجه داشته باشند.