مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) بندرترکمن:

تقویت وحدت اهل تسنن و تشیع هدف اصلی اعزام مبلغان این مدرسه به مناطق سیل زده است

شناسه خبر : 75282

1398/01/20

تعداد بازدید : 64

تقویت وحدت اهل تسنن و تشیع هدف اصلی اعزام مبلغان این مدرسه به مناطق سیل زده است
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان بندرترکمن گفت: تقویت وحدت و همدلی بین مردم شیعه و سنی، هدف اصلی اعزام مبلغان مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن به مناطق سیل زده بوده است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم قانعی زارع با اهمیت خواندن کمک به هم نوعان بیان کرد: با آغاز سیل در استان گلستان گروه تبلیغی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان بندرترکمن جهت کمک رسانی به هم استانی های خود اعزام شدند.

قانعی زارع خاطرنشان کرد: کارکنان و مبلغان این مدرسه ضمن بازدید و دلجویی از مردم بندرترکمن، پک های فرهنگی و پذیرایی را بین آنان توزیع کرده و در روز مبعث پیامبر مکرم اسلام صلی الله علیه 2000 پرس صبحانه در کمپ های اسکان سیل زدگان توزیع شد.

وی هدف از اعزام این گروه را مستحکم کردن وحدت و دوستی بین اهل تسنن و تشیع دانست و افزود: کمک به هم وطنان مخصوصا مردم شیعه و سنی این مناطق سیل زده، زمینه های وحدت و پایداری را بیش از پیش تقویت می کند.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن با بیان این که صبر و شکیبایی، اخلاق نیکو و حلم و بردباری از اخلاق پیامبران است، تاکید کرد: حضور طلاب و مبلغان در بین مردم سیل زده و مشاوره های دینی جهت کاهش آلام آنان بسیار حائز اهمیت است؛ از این رو، ایجاد آرامش روانی، ارتقاء روحیه بانوان و کودکان از وظایف یک مسلمان و روحیه انقلابی است.