مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس :

عید نوروز بشارتی برای دگرگونی انسانهاست

شناسه خبر : 75206

1398/01/18

تعداد بازدید : 38

عید نوروز بشارتی برای دگرگونی انسانهاست
مدیر حوزه علمیه خواهران عید نوروز را برای ما انسانها به عنوان آیتی از آیات الهی دانست که بشارتی برای نو شدن و دگرگونی است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین محمودی در اولین جلسه کاری در سال 98 بیان کرد:عید نوروز برای ما که به عنوان آیتی از آیات الهی در عالم طبیعت هستیم بشارتی برای نو شدن و دگرگونی است، در عالم هستی چیزی به نام سکون نداریم و با عزم و اراده و توکل باید حرکات و قدمهای موثری برداریم.

وی در ادامه گفت: جامعه بانوان در کشور ما از نظر کمی وکیفی جای بسیار توسعه دارد و یکی از کاستی ها عدم ملاحظه جایگاه بانوان در جامعه است .

حجت الاسلام والمسلمین محمودی در ادامه استان فارس را استانی کلان وغنی دانست و گفت: ظرفیتها و پتانسیل این استان در بخش های مختلف باید شناسایی و به تناسب ظرفیت، برای تعالی حوزه اقدام کنیم.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس خاطر نشان کرد : در بخش آموزش حوزه باید از ظرفیت مدیریت ها واساتید در راستای راه اندازی یک شورای آموزشی به عنوان بازوان فکری در آینده استفاده کنیم واز عقول واستعدادهای مختلف در راستای جامعیت بخشی برنامه ها بهره برداری کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین محمودی اهتمام و تلاشهای جهادی کارکنان حوزه که توام با نیت خالص و توکل برخدا باشد را باعث به وجود آمدن افقهای روشنی پیش روی حوزه علمیه خواهران دانست.

وی در پایان ضمن اشاره به کلامی از آیت الله سبحانی که فرمود بارندگی زمانی منجر به جریان رود خواهد شد که بارندگی تند باشد گفت : ما به عنوان حوزه علمیه خواهران وقتی می توانیم جریان ساز باشیم که بی وقفه وجهادی کار کنیم .