معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد:

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد مورد قدردانی قرار گرفت

شناسه خبر : 75041

1398/01/19

تعداد بازدید : 127

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد مورد قدردانی قرار گرفت
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: به پاس فعالیت و تلاش موثر حوزه علمیه خواهران استان یزد در در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اهدای دو لوح تقدیر از مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد قدر دانی شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، خانم حسن پور گفت: آیت الله محمد رضا ناصری نماینده  محترم ولی فقیه در استان  و امام جمعه یزد و حجت الاسلام و المسلمین محمد فخر الدینی، رئیس  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان یزد، با اهدای  لوح تقدیر به حجت الاسلام و المسلمین محمد کارگر شورکی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد از زحمات و تلاش های ایشان در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کردند.

وی ادامه داد: لوح دوم اهداء شده  نیز در همین راستا از طرف  استاندار یزد به  حجت الاسلام و المسلمین محمد کارگر شورکی،مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد و دبیر کارگروه حوزه و روحانیت ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان یزد، می باشد. 

در متن کامل لوح سپاس خطاب به حجت الاسلام و المسلمین کارگر شورکی که به امضای  آقای محد طالبی، استاندار محترم یزد رسیده، آمده است: شکر و سپاس بی پایان خداوند قادر متعال را که توفیق خلق حماسه ای عظیم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی عنایت نمود و با حماسه حضور در یوم الله 22 بهمن، صلابت و قدرت شکست ناپذیر ملت را به رخ جهانیان کشید.

بر خود لازم می دانم از تلاش های بی شائبه و زحمات صادقانه شما در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر قدردانی نموده و مزید توفیقات تان را از ذات اقدس احدیت مسئلت نمایم.