مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در پیامی سالروز ولادت امام علی(ع) و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت

شناسه خبر : 74989

1397/12/28

تعداد بازدید : 72

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در پیامی سالروز ولادت امام علی(ع) و  فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت
به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد،حجت الاسلام و المسلمین محمدکارگر شورکی، در پیامی هم آوایی بهار زیبا را با میلاد اختر تابناک آسمان امـامت و ولایت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام)، نوید بخش شکفتن غنچه های عدالت خواهی در بهارروح بخش انتظار دانست.

ه گزارش خبرگزاری کوثر از یزد،حجت الاسلام و المسلمین محمدکارگر شورکی،  در پیامی هم آوایی بهار زیبا را با میلاد اختر تابناک آسمان امـامت و ولایت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام)،   نوید بخش شکفتن غنچه های عدالت خواهی در بهارروح بخش انتظار  دانست.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین محمدکارگر شورکی بدین شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

ماه رجب، ماه نزول رحمت الهی و ماه اجابت دعاستو پروردگار متعال میلاد امیر مومنان حضرت علی(ع)، اسوه خردورزان، حامی محرومان  و مظهر عدالت خواهی را در این ماه پربرکت قرار داده تا محبت خود را در این ماه، بر بندگان خود تمام نماید.

اینجانب هم آوایی بهار زیبا را با میلاد اختر تابناک آسمان امـامت و ولایت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام) که نوید بخش شکفتن غنچه های عدالت خواهی در بهارروح بخش انتظار است،  به شما تبریک عرض نموده و از آستان حضرت احدیّت، مزید توفیقات برای خدمتی مملو از توکل الهی ، در جهت رشد و شکوفایی حوزه های علمیه خواهران را  مسألت می نمایم .

 امید است در سال پیش رو با استعانت از خداوند متعال وسرلوحه قرار دادن سیرت امیر مومنان، علی (علیه السلام) و تحت رهبری مدبّرانه حضرت آیت الله  العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی)  ، جامعه حوزویان در در ترویج و گسترش دین مبین اسلام  وخدمتگزاری به محرومان و مستضعفان جامعه، موفق و مؤید باشند.