نماینده ولی فقیه شهرستان مهر :

گام دوم انقلاب به سبک زندگی اسلامی و آرمان خواهی جوانان توجه دارد

شناسه خبر : 74961

1397/12/28

تعداد بازدید : 131

گام دوم انقلاب به سبک زندگی اسلامی و آرمان خواهی جوانان توجه دارد
نماینده ولی فقیه شهرستان مهر گفت: مخاطب گام دوم انقلاب به صورت خاص، ویژه جوانان است که به سبک زندگی اسلامی و آرمان خواهی جوانان توجه دارد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مرادی نماینده ولی فقیه در شهرستان مهر در جمع طلاب مدرسه  فاطمه‌الزهرا(سلام الله علیها ) گله‌دار به تبیین گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) پرداخت و گفت: مخاطب این گام به صورت خاص ویژه جوانان رشید ما هستند زیرا رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) آفاق ذهن و دلشوره‌های جوان را بهتر از هر کسی می‌شناسند و رویش‌های عظیم انقلاب را در تربیت نسل جدید می‌دانند.
وی با یادآوری اینکه رهبری در این بیانیه آرمان‌ها را مشخص کرده است، بیان کرد: آرمان اول، تمدن‌‌سازی اسلامی می‌باشد که در این آرمان، مسئولیتش تنها برعهده کارگزاران نظام اسلامی نیست بلکه برعهده یکایک افراد است که باید تمام شئونات زندگی خود را اسلامی کنیم.
حجت‌الاسلام مرادی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان آرزو داشتند انقلاب اسلامی 40 سالگی را نبیند، در حالی که رهبر انقلاب(مد ظله العالی) برنامه و نقشه راه 40 سال آینده و چندین دهه آینده را هم ترسیم می‌کنند و این ترسیم کاملا منطقی و مبتنی بر دلایل بسیار روشن و همه فهم است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان مهر تصریح کرد: سبک زندگی موضوع مهمی است که رهبر معظم انقلاب از سال 89 به آن تاکید داشتند و گام دوم انقلاب به سبک زندگی اسلامی و آرمان خواهی جوانان توجه دارد.
مرادی در پایان گفت: از همین امروز باید به این فکر بود که در چند سال آینده همه دستگاه‌های کشور موظف باشند در زمینه اجرایی شدن گام دوم انقلاب گزارش های عملکرد ارائه کنند و همه مسئولان در قبال این بیانیه باید احساس مسئولیت داشته باشند تا این نقشه راه به درستی اجرایی شود.