امام جمعه ملایر:

مقاومت راه مقابله با نااهلان است

شناسه خبر : 74872

1397/12/26

تعداد بازدید : 87

مقاومت راه مقابله با نااهلان است
حجه الاسلام والمسلمین برقراری گفت: باید با مقاومت در برابرنا اهلان ایستاد و نباید صحنه راخالی کرد ، شهدا باخون خود ما را ازظلمات وجهل وبت پرستی وشرک و طاغوت وآمریکاپرستی نجات دادند و به وادی نورکشاندند .

به گزارش خبر گزاری کوثر از همدان یادواره شهیدگمنام مدفون در مدرسه علمیه حضرت زینب(س) ملایر با حضور طلاب، اساتید، کارکنان و هیئت امنا و امام جمعه شهرستان برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه ملایر حجت الاسلام والمسلمین محمد باقربرقراری با اشاره به عظمت مقام شهدا در نزد خداوند اظهار کرد: شهدا جایگاه واقعی خود را یافتند و در راه دفاع از اسلام و آرمان ها در این راه قدم گذاشتند.

امام جمعه ملایر اظهارکرد: باید با مقاومت در برابر نااهلان ایستاد و نباید صحنه راخالی کرد.

حجت الاسلام برقراری با اشاره به اینکه شهدا با خون خود ما را از ظلمات، جهل، بت پرستی، شرک و طاغوت نجات داده و به وادی نور کشاندند، بیان کرد: بزرگترین دستاورد شهادت این است که ظلمات و تاریکی را کنارمی زند و به ما نورحکمت و نورعزت می رساند ، همچنین به نه شرقی نه غربی می رسیم ، انقلاب اسلامی ما سرتاپای وجودش نعمت است وظیفه ما این است که باید در برابرتهدیدها صبور باشیم.

وی افزود : این انقلاب به سختی به دست آمده و دشمن سعی می کند مشکلات را برای ما بزرگ جلوه دهد اما باید اهل صبرواستقامت  باشیم مادر مقابل حمله نظامی سخت مقاومت وایستادگی نمودیم .در این برهه زمانی نیز در مقابل مشکلات اقتصادی ومعیشتی با اتحاد وهمدلی  پیروز می شویم بایدانقلابی بمانیم وبدانیم که عزت وامنیت واستقلال وآرامش حاصل این انقلاب و خون شهدا است .

همچنین دراین روز که مصادف بود با سالگرد دفن شهیدگمنام مدفون در این مدرسه ، سرهنگ فتحی از رزمندگان دفاع مقدس روایت گری کردند ومزاراین شهیدغبارروبی شد و درپایان به مناسبت هفته منابع طبیعی وروزشهدا ، چندنهال درخت میوه بانام شهدا درحوزه توسط امام جمعه و مسئولین شهر غرس شد .