معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن:

انسان ها برای سازگاری با موقعیت های مختلف به مهارت های فردی و اجتماعی نیاز دارند

شناسه خبر : 74647

1397/12/22

تعداد بازدید : 48

انسان ها برای سازگاری با موقعیت های مختلف به مهارت های فردی و اجتماعی نیاز دارند
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن گفت: مهارت زندگی قدرت سازگاری افراد را ارتقا می دهد، انسان ها برای مقابله سازگارانه با موقعیت های مختلف به مجموعه مهارت های فردی و اجتماعی نیاز دارند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم کشیری بیان کرد: با هدف حمایت از کالای ایرانی، دوره هنرهای خانگی یک طلبه در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن برگزار شد.

وی اذعان کرد: با حمایت از تولیدات، فرزندان جامعه چرخ اقتصاد زندگی خانواده ایرانی را به حرکت در می آورند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) تاکید کرد: ملت ایران باید کاری کنند که کالای ایرانی به عنوان یک کالای مستحکم، مطلوب، زیبا، همراه باسلیقه و بادوام در ذهن مصرف کننده ایرانی و غیر ایرانی باقی بماند که در این راه باید کارآفرینی، کارگری و متصدیان این امر همت کنند.

کشیری گفت: مهارت زندگی، قدرت سازگاری افراد را ارتقاء می دهد؛ انسان ها برای مقابله سازگارانه با موقعیت های مختلف به مجموعه مهارت های فردی و اجتماعی نیاز دارند.

وی آموزش مهارت های لازم را از نیازهای این حمایت دانست و خاطرنشان کرد: با به کار بستن ذوق، سلیقه مهارت و استعدادهای کارگران ایرانی، کالای مطلوبی بدست مصرف کنندگان می رسد.