مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان:

بزرگترین مسئولیت روحانیان ترویج گفتمان بیانیه گام دوم انقلاب رهبری در جامعه است

شناسه خبر : 74489

1397/12/20

تعداد بازدید : 51

بزرگترین مسئولیت روحانیان ترویج گفتمان بیانیه گام دوم انقلاب رهبری در جامعه است
حجت الاسلام و المسلیمن عبادی زاده گفت: بزرگترین مسئولیت طلاب و روحانیون ترویج گفتمان بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «کوثر» از هرمزگان، امروز حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده، مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان، در بزرگترین تجمع طلاب و روحانیون در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در مدرسه علمیه برادران النبی(ص) بندرعباس استان هرمزگان، بيان داشت: تحقق آرمان ها همراه با نظام پیشرفته اسلامی و انقلابی و بقای روح و هویت انقلاب اسلامی برای آینده از مسائل مهم این بیانیه است.
مدیر حوزه علمیه خواهران با اشاره به زنده نگه داشتن حس مسئولیت پذیری در آحاد نسل جوان، بیان داشت: ما امروز باید به دنبال کم کردن فاصله ی بایدها و هست ها و تبدیل بایدها به واقعیت ها باشیم.
وی افزود: اصل مقابله با سبک زندگی غربی و زندگی وارداتی از غرب، از مأموریت‌های جوانان با روح انقلابی و هویت انقلابی الهی اسلامی است.
استاد حوزه هویت انقلابی، الهی و اسلامی را  از اصلی ترین کلید واژه های این بیانیه دانست و در ادامه اشاره کرد: دشمن در تلاش است که نظام اسلامی را از هویت عجین شده اش با انقلاب، خارج کند.
وی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر انقلابی بودن حوزه ها و دانشگاه ها  اظهار داشت: روح انقلابی در تار و پود مدیریت جوامع ما باید رواج داشته باشد، مدیرانی که از انقلابی گری و روح انقلابی خارج اند مشروعیت ندارند.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده با اشاره به وجود ظرفیت های بالای کشور، تاکید کرد: روح انقلابی بر مدیران و تک تک آحاد مدیریت کشور ما باید حاکم باشد.
استاد حوزه گفت: طلاب حوزه‌های علمیه در سراسر کشور با نصب العین قرار دادن بیانیه یا منشور گام دوم انقلاب اسلامی، علاوه بر انتقال انقلاب به نسل‌های بعد، زمینه را برای یک تمدن بزرگ اسلامی فراهم کنند.
وی با اشاره به مسئولیت سنگین طلاب و روحانیون و جوانان در ترویج گفتمان بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه، بیان داشت: امروز روحانیت اصیل و انقلابی، باید در متن این حرکت انقلاب اسلامی و پیشتاز جامعه اسلامی قرار بگیرد.
مدير حوزه علميه خواهران هرمزگان خطاب به مسئولین گفت: اگر مدیر و مسئولی در جامعه اسلامی از آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری مدظله العالی فاصله بگیرد، مشروعیت خود را از دست داده و نمی تواند بر منصب قدرت بنشیند.