مدیر آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده خبر داد

راه‌اندازی سطح سه رشته مطالعات اسلامی زنان

شناسه خبر : 74436

1397/12/19

تعداد بازدید : 109

راه‌اندازی سطح سه رشته مطالعات اسلامی زنان
مدیر آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده با اشاره به راه‌اندازی سطح سه رشته مطالعات اسلامی زنان در سال تحصیلی 1398-99 گفت: فرصت ثبت‌نام در این رشته از تاریخ 7 اسفند تا 25 اسفند ماه 1398 بوده و متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس http://paziresh.whc.ir ثبت‌نام کنند.


به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت‌الاسلام والمسلمین نادری با اشاره به راه‌اندازی سطح سه رشته مطالعات اسلامی زنان در سال تحصیلی 1398-99 بیان کرد: فرصت ثبت‌نام در این رشته از تاریخ 7 اسفند تا 25 اسفند ماه 1398 بوده و متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس http://paziresh.whc.ir ثبت‌نام کنند.
مدیر آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده افزود: امکان خرید کارت و ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و همچنین در مدارس علمیه از طریق سامانه پذیرش در این مدت تعیین شده وجود خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: آموزش در محیط پژوهشی، استفاده از ظرفیت استادان برتر مطالعات جنسیت و خانواده و برگزاری کارگاه‌های مهارتی آموزشی و پژوهشی، میز پژوهشی، نشست‌های علمی، مشاوره‌های تخصصی و نیز اولویت پذیرش در سطح چهار مرکز تحقیقات زن و خانواده از مزایای این دوره است.
مدیر آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده بیان کرد: این دوره به صورت حضوری برگزار شده و فارغ‌التحصیلان سطح2 حوزه و دارندگان مدرک کارشناسی مدرسه عالی شهید مطهری، دانشگاه امام صادق(ع) و جامعه المصطفی العالمیه در رشته‌های همسو با معدل 14 نیز مجاز به ثبت نام در این مقطع تحصیلی هستند.
گفتنی است؛ فایل(PDF)  دفترچه راهنمای پذیرش به‌همراه جدول زمان‌بندی، فهرست مدارس و رشته محل‌ها، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی پذیرش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس http://paziresh.whc.ir  قابل دریافت است.