مبلغ شهرستان کازرون:

کم کاری مادران در تربیت فرزندان صدمات جبران ناپذیری به خانواده وارد می کند

شناسه خبر : 73942

1397/12/12

تعداد بازدید : 51

کم کاری مادران در تربیت فرزندان صدمات جبران ناپذیری به خانواده وارد می کند
حجه الاسلام بیاتی کارشناس مشاوره گفت: کم کاری مادران در تربیت فرزندان ومدیریت اعضاء خانواده سبب صدمات جبران ناپذیری به بدنه خانواده می شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس نشست اخلاقی با حضور طلاب در مدرسه علميه الزهرا(سلام الله علیها) كازرون برگزار شد.

حجت الاسلام «قاسم بیاتی» کارشناس ارشد مشاوره و مبلغ شهرستان گفت: خانواده محل تربیت افراد است و زن با مدیریت و برنامه ریزی دقیق ،  می تواند خانواده  و حتی جامعه را به حد اعلاء برساند.

آقای بیاتی تاکید کرد: دشمن برنامه ها وهجمه های فرهنگی خودرا صرف نابودی نظام خانواده کرده و بر روی سه محور مهم و حیاتیِ مثل :  ترویج ازدواج دورهنگام ،  ازدواج های سفید و  طلاق هزینه های میلیاردی صرف می کند.

وی در ادامه تصریح کرد: در جامعه امروزبانوان  با چاش هایی مثل  معظل روابط مشروع که متاسفانه طبق آمارها در میان خانم ها رو به فزونی است،  چالش دیگر بحث ازدواج جوانان است که با بالا رفتن هزینه های زندگی و افزایش سن ازدواج، خطرات را بیشتر می کند .

کارشناس ارشد مشاوره مادر را رکن اصلی خانواده دانست و گفت: کم کاری مادران در تربیت فرزندان  ومدیریت اعضاء خانواده ، قطعا صدمات جبران ناپذیری به بدنه خانواده وارد خواهد کرد.

آقای بیاتی گفت: طلاب به خصوص خواهران وظیفه دارند به مشکلات اعتقادی این قشر عظیم رسیدگی و آن ها را متوجه جنگ نرم دشمن در زمینه تبدیل زنان به کالا و تغییر هویت کنند.

مبلغ شهرستان کازرون بهترین کار فرهنگی برای طلاب در این برهه از زمان را  کار در حوزه  خانواده دانست .