چاپ «قصۀ دخترای خوب»

شناسه خبر : 73844

1397/12/11

تعداد بازدید : 66

 چاپ «قصۀ دخترای خوب»
مؤسسۀ فرهنگی هنری قدر ولایت با هدف معرفی دختران شاخص انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و الگوسازی از این شخصیت‌ها، مجموعۀ «قصۀ دخترای خوب» را منتشر کرده است.


به گزارش خبرگزاری کوثر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، مؤسسۀ فرهنگی هنری قدر ولایت با هدف معرفی دختران شاخص انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و الگوسازی از این شخصیت‌ها، مجموعۀ «قصۀ دخترای خوب» را منتشر کرده است.
مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، جهت ترویج و الگوسازی و معرفی دختران شاخص انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اقدام به طراحی و اجرای پروژۀ شناسایی و جمع آوری و تدوین زندگینامه و رفتار‌های جمعی از این دختران نمود که عموماً شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و برخی از آنان شهید جبهه مقاومت جهان اسلام هستند. این پروژه اینک به مرحله تولید رسیده است.

این مجموعه فعلاً در چهار جلد مهندسی شده است و در هر جلد آن پنج قصه از رفتار و سبک زندگی و مجاهدت‌های این دختران ارائه گردیده است. در این چهار جلد و مجموعاً بیست قصه، هجده دختر شاخص معرفی می­‌شوند. سنین این دختران شهید و شاخص و روایتی که از زندگی آن‌ها انتخاب شده است، متناسب با دختران نوجوان و جوانی است که نیاز به الگو‌های برجسته و درخشان دارند تا با اقتدا به آنان، به زندگی توام با سعادت و رستگاری دست یابند.

این دختران و بانوان شاخص توانسته­‌اند در قرن جاهلیت نوین و ماده گرایی فاقد معنویت، رفتار و سبک زندگی و مجاهدت‌های زنان الگو و شاخصی، چون حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت زینب (س) را دنبال کرده و به جایگاه رفیع و درجه متعالی برسند. اجرای این پروژه، گردآوری و تدوین آن را جناب آقای محسن بغلانی به عهده گرفته و موفق به انجام آن شدند. طراحی و صفحه آرایی آن را جناب آقای امیر خلیلی فرد انجام داده­‌اند.

جلد اول این مجموعه با عنوان «متولد مهر»، در قطع رقعی، ۵۶ صفحه و با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده است. جلد دوم نیز با عنوان «میوه درخت کاج»، در قطع رقعی، ۴۸ صفحه و با قیمت ۶۰۰۰ تومان منتشر شده است. «پروانه شو»، جلد سوم این مجموعه نیز در قطع رقعی، ۴۸ صفحه و با قیمت ۶۰۰۰ تومان عرضه شده است. جلد چهارم هم با عنوان «مسافر آسمان» در قطع رقعی، ۵۶ صفحه و با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده است.