حوزه علمیه خواهران گلستان برگزار می کند:

همایش مطالعات انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 73776

1397/12/08

تعداد بازدید : 71

همایش مطالعات انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه خواهران
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان اعلام کرد: همایش مطالعات انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه خواهران روز شنبه 11 اسفند در شهرستان گرگان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم لیلا کابوسی از برگزاری همایش مطالعات انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه خواهران با حضور 300 نفر از مسئولین، مدیران، اساتید، طلاب، پژوهشگران و دانش آموختگان مدارس علمیه خواهران استان گلستان خبر داد.

وی یکپارچه کردن اهداف فرهنگی-اجتماعی در زمینه بازشناسی انقلاب اسلامی در فرآیند آموزشی و پژوهشی و توانمند سازی طلاب و مدرسان مدارس علمیه خواهران در زمینه مطالعات انقلاب اسلامی را از اهداف برگزاری این همایش دانست.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان عنوان کرد: این همایش در قالب چهار پنل با موضوعات «بررسی وضعیت مطالعات انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه خواهران»، «ترسیم وضعیت انقلاب اسلامی از زمان پیروزی تا کنون»، «ترسیم چشم انداز تمدنی انقلاب اسلامی و چالش های گفتمانی فراروی آینده انقلاب اسلامی ایران» و «نقش انقلاب اسلامی در هویت بخشی و عزّت آفرینی مردم و به ویژه زنان» با ارائه و سخنرانی 8 تن از اساتید حوزه و دانشگاه در سالن جامعه المصطفی العالمیه برگزار خواهد شد.

کابوسی ادامه داد: در این همایش که با مشارکت معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران استان و جامعه المصطفی العالمیه واحد گرگان اجرا می شود، 70 نفر از طلاب خواهر و برادر اهل سنت جامعه المصطفی نیز در برنامه حضور خواهند داشت.