معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

طرح تربیت مربی تخصصی بیان در استان بوشهر برگزار شد

شناسه خبر : 73204

1397/11/30

تعداد بازدید : 134

 طرح تربیت مربی تخصصی بیان در استان بوشهر برگزار شد
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر از برگزاری طرح تربیت مربی تخصصی بیان در استان بوشهر، ویژه مبلغات حوزه علمیه خواهران در مدارس آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از بوشهر، خانم کرمی در طرح تربیت مربی تخصصی بیان با اشاره به اهمیت روش های مختلف برای دعوت و تبلیغ اقامه نماز گفت: در شرایط فعلی جامعه که ابزارهای مختلف در فضایی مجازی و بازی های رایانه ای ذهن نوجوانان و جوانان مشغول و مورد هدف قرار می دهند، باید از شیوه های نوین و جذاب و کاربردی برای تبلیغ نماز استفاده کرد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: نماز یکی از مهم ترین رکن های دین اسلام است و دیگر روش های سنتی دعوت به نماز جوابگوی نیست و باید در نحوه و بیان  آثار نماز از شیوه های مختلف برای افزاد مختلف به ویژه جوانان استفاده کرد.

وی افزود: در همین راستا با همکاری ستاد اقامه نماز دوره تربیت مربی طرح بیان ویژه مبلغات حوزه علمیه خواهران در مدارس آموزش و پرورش استان بوشهر به مدت 32 ساعت در طول 3 روز از 28 بهمن ماه برگزار شد.

کرمی بیان داشت: این دوره به صورت استانی و در دو مدرسه حضرت رقیه(س) برازجان و فاطمه الزهرا(س) کنگان با حضور حجج الاسلام عجمی و فروتن از کارشناسان مرکز تخصصی نماز وابسته به ستاد اقامه نماز کشور برگزار گردید.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر: اگر نماز به صورت درست و صحیح به جوانان معرفی شود، سبب آثار و برکاتی هم در جامعه اسلامی و هم برای خود فرد می باشد و از این جهت لازم است روش های معرفی نماز در جامعه بروزسانی شوند.