مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد از حضور با شکوه طلاب در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد

شناسه خبر : 72703

1397/11/23

تعداد بازدید : 114

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد از حضور با شکوه طلاب در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در پیامی از حضور حماسی و پرشور طلاب و اساتید مدارس علمیه خواهران استان در راهپیمایی با شکوه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تشکر کرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران یزد با انتشار پیامی از حضور طلاب در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد که متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور باشکوه  طلاب و اساتید حوزه علمیه خواهران استان یزدهمگام با مردم فهیم و بصیر و همیشه در صحنه  دارالعباده در  راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان از  بصیرت ، روحیه انقلابی ووفاداری به راه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب دارد.

 بر خود فرض می دانم از حضور شما طلاب و اساتید محترم مدارس علمیه خواهران استان که با حضور خود جلوه دیگری از عظمت و  اقتدار ملی را به نمایش گذاشتید، قدردانی کرده و ازهمکارانم در مدیریت استان و تمامی کسانی که در ساماندهی و برپایی غرفه های حوزه  علمیه خواهران در شهر یزد و شهرستان ها، جهت خدمت فرهنگی به شهروندان تلاش نمودند تشکر می کنیم.

 در پایان سربلندی و موفقیت نظام مقدس اسلامی وملت عزیز ایران رادر ذیل توجهات خاصه حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) از درگاه خداوند سبحان مسئلت نموده وسعادت، سربلندی مردم مومن و ولایتمدار استان یزد را در دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، تحت زعامت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله ) از درگاه خداوند منّان آرزومندم.