سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم معرفی شد

شناسه خبر : 72612

1397/11/21

تعداد بازدید : 159

سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم معرفی شد
مراسم تودیع مدیر و معرفی سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر در قم، مراسم تودیع حجت‌الاسلام والمسلمین صالح مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان قم و معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین ضمیری سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با اشاره به سابقه فراوان مدیریتی حجت الاسلام صالح بیان کرد: ایشان در مدت کوتاهی که مسئولیت مدیریت حوزه های علمیه استان قم را برعهده داشتند اگر چه وعده مختصری بر اساس تکلیف داده بودند ولی در همان مدت کم تلاش های خوبی از سمت ایشان محقق شد و قدردان خلق و خوی و تلاش ایشان هستیم.

مدیر حوزه های علمیه خواهران در رابطه با ادامه روند همکاری حجت الاسلام صالح گفت: ایشان فردی صبور و هماهنگ با برنامه‌های مرکز مدیرت حوزه علمیه خواهران بود و در آینده در بخش سیاسی و مشاوره‌های سیاسی نیز از محضر وی استفاده خواهیم کرد.

حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور در ادامه به معرفی حجت الاسلام ضمیری مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان قم پرداخت و گفت: حجت الاسلام ضمیری سابقه علمی و مدیریتی فراوانی در حوزه های مختلف دارند، انتظار داریم تجربیات ایشان به مدیریت استان منقل شود و آرزو می کنیم کارهای بزرگی توسط ایشان رقم بخورد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه قم باید کانون اصلی حوزه های علمیه خواهران باشد عنوان کرد: حوزه باید یک سازمان دانش بنیان باشد و نیروهای خدمت گذار در این مجموعه باید در کار خود دانش کافی را داشته باشند و هیچ گونه سستی در عرصه دانش قابل پذیرش نیست، بر این اساس با توجه به سابقه طولانی حجت الاسلام ضمیری در زمینه پژوهش و آموزش پویایی این بخش ها در مدیریت استان قم توسط ایشان انتظار می رود.

وی در انتها با اشاره به طراحی طرح توسعه پنج‌ساله حوزه علمیه خواهران استان قم افزود: در حوزه‌ اختیارات خود برای کمک به استان قم از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم.