مدیر مدرسه الزهرا(س) نی ریز:

موفقیت یا شکست هر انقلابی با اهدافش سنجیده می شود

شناسه خبر : 72488

1397/11/18

تعداد بازدید : 98

موفقیت یا شکست هر انقلابی با اهدافش سنجیده می شود
مدیر مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) نی ریز سنجش موفقيت يا شكست هر انقلابي را مبتنی بر دور يا نزديك بودن به اهدافش دانست .


به گزارش خبرگزاری کوثراز استان فارس، خانم پردازی در همایش فجر فاطمی  كه  با حضورعموم  بانوان در مصلای شهرستان ني ريز برگزار شد به رفع شبهاتي كه در زمينه نتايجي كه انقلاب اسلامي براي مردم ايران داشته است، پرداخت.
پردازی در ابتدا تصريح كرد : عده اي از همان اوايل مطرح مي كردند كه اين انقلاب براي ماچه  فايده اي داشته ،  گویی انقلاب مثل باران است که اگر آمد،  باید سریعا همه جا مرطوب گردد ، امام خمینی رحمه الله پاسخ آنان را در یک جمله بدین مضمون بیان کردند : « نگویید انقلاب برای ما چه کرده ،  بگویید شما برای انقلاب چه کرده اید.»  لذا آنهائي  که انقلاب کردند  به نتایج  آن واقفند، حاضر نیستند به هیچ قیمتی عقب نشینی کنند.
وی در ادامه گفت:  باید دقت داشت که موفقیت یا شکست هر انقلابی با اهدافش سنجیده می شود که چقدراز آن اهداف  دور یا نزدیک شده است،  اگر هدف از انقلاب اسلامی ارزان کردن دلار بود، انتقاد بیان شده وارد بود، اما مردم این کشور در حالی قیام کردند که دلار فقط 7 تومان بود و اگر دلار و فحشا می خواستند هم چنان وابسته می ماندند و انقلاب نمی کردند.
مدير مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) خاطرنشان كرد: مگر کشور ترکیه که مرکز ناتو می باشد وجنگ ومحاصره اقتصادي نداشته ؛  در همین مدت ارزش پولش کاهش نیافته ، چرا نمی گویند این تفاوت که به رغم جنگ و تحریم ، بین ارزش پول ایران و ترکیه وجود دارد به خاطر انقلاب و نظام جمهوری است.
پردازی در ادامه ضمن بيان اين مطلب كه هدف دیگر انقلاب با حجاب کردن عده ای بی حجاب نبود، گفت: هدف در این زمینه، ممانعت از کشف حجاب و فساد اجباری حکومتی و مساعد کردن زمینه برای هدایت بود،  شاید شعار دهندگان نمی دانند که قبل از انقلاب اسلامی در هر شهری فاحشه خانه ای بود که بسیاری از فواحش آن دختران ربوده شده بود و  شاید توجیه کنند که امروزه نیز فواحشی هستند؛ اما  بین فاحشه و فاحشه خانه و یا مبدل شدن رسانه ملی به مرکز فحشا فرق زياد است.
مدیر مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) در ادامه در خصوص رابطه با کشورها گفت: با کدام کشوری رابطه داشتیم که اکنون در سطح بسیار بالاترنداریم اصلا در صحنه جهان و سیاست بین المللی چه جایگاهی داشتیم که رابطه با ایران برای کشوری مهم باشد، آیا معنا و مفهوم نوکری و سرسپردگی آمریکا رابطه است .

پردازي خاطرنشان كرد: بدیهی است وقتی حکومت دست نشانده ای ساقط شود اربابان سابق به همین راحتی نمی پذیرند؛  بلکه با تحمیل جنگ داخلی و خارجی و ترور و تحریم اقتصادی سعی می کنند منافع از دست رفته خود را باز پس گیرند.
وی هدف  از انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران را تحقق سه شعار «استقلال، آزادی وجمهوری اسلامی» برشمرد و گفت:  الحمدلله به رغم تمامی توطئه ها توسط دشمنان خارجی و ستون پنجم داخلی ، با رهبری های مدبرانه رهبرمعظم انقلاب مد ظله العالی و ایستادگی مردم محقق شده است.