مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران:

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران تبعیت از ولایت فقیه و حضور آگاهانه در صحنه است

شناسه خبر : 72477

1397/11/17

تعداد بازدید : 126

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران تبعیت از ولایت فقیه و حضور آگاهانه در صحنه است
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران از کلیه مدیران، اساتید، کادر، طلاب، مبلغان و فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران برای حضور گسترده، پرشور و باشکوه در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از تهران، مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران با انتشار پیامی از مردم شریف ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

در متن پیام آمده است که: إنَّ اللهَ لا یُغَيِّـرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا مَا بأنفُسِهِم   (رعد/11)

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و شکل​گیری نظام مقدس اسلامی و تداوم آن با هدایت​های حکیمانه رهبر معظم انقلاب«دام ظله العالی»، منشأ تحولات عظیم و تاریخ​ ساز در منطقه و جهان شده است. به ​طوری که با گذشت ۴۰سال از وقوع معجزه قرن، گفتمان پرصلابت انقلاب اسلامی مبتنی بر ولایت، اصول و ارزش​های اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) با شاخصه دفاع از مظلوم و ستیز با ظالم در سپهر جهان تبلور پیدا کرده است.

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان​های مقدس انقلاب اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و انسجام ملی و حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه​ و پاسداری از ارزش ها می باشد.

دشمنان انقلاب اسلامی در شرایط خطیر کنونی، کانون اصلی مقابله خود با نظام اسلامی و ملت ایران را در جنگ​های ترکیبی با نمادهای دیپلماسی، جنگ اطلاعاتی تبلیغاتی و رسانه​ای، جنگ اقتصادی و عملیات روانی قرار داده تا با ناکارآمدسازی و ناتوان نشان دادن نظام و زیر سوال بردن مبانی انقلاب اسلامی، از ظهور ثمرات و دستاوردهای جدید و استمرار آن جلوگیری کرده و با دادن نشانه​های غلط، القای یأس و ناامیدی و گسترش بی​اعتمادی در جامعه و به مسئولان نظام به اهداف شوم خود برسند، غافل از اینکه "ومکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین".

امروز با گذشت چهار دههاز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موفقیت​ها و پیشرفت های منطقه​ای و بین​المللی این انقلاب، عدالت​خواهان جهان امروز را بر آن داشته تا طرح​ها و الگوهای جمهوری اسلامی ایران را برای دگرگون​سازی ساختار و هندسه قدرت بکار گیرند.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران با گرامی​داشت یاد و خاطره جاودان امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم در سنگرهای مقاومت اسلامی ضمن دعوت از کلیه مدیران، اساتید، کادر، طلاب، مبلغان و فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران برای حضور گسترده، پرشور و باشکوه در راهپیمایی سراسری ۲۲بهمن دعوت به عمل می آورد و تردیدی نیست  با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲بهمن روح تازه​ای در کالبد انقلاب و نظام اسلامی دمیده و بار دیگر عزت و اقتدار ایران عزیز را بیمه خواهیم کرد.