مادران در تربیت فرزندان خود نگاه جهانی داشته باشند

شناسه خبر : 72471

1397/11/17

تعداد بازدید : 90

مادران در تربیت فرزندان خود نگاه جهانی داشته باشند
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی منش کارشناس مذهبی گفت: امروزه باید مادران در تربیت فرزندان خود نگاه جهانی داشته باشند و این نگاه را به فرزندان خود بیاموزند و فرزندانی تربیت کنند که سرباز امام زمان عجل الله تعالی باشند.

 به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، به مناسبت چهل سالگی انقلاب و ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عجل الله تعالی فاضل آباد با مشارکت حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب سلام الله علیها "همایش چهل چراغ زهرایی در فجر فاطمی" را به میزبانی چهل خانواده شهید با حضور حجت الاسلام والمسلمین فاطمی منش برگزار کرد.

حجت الاسلام فاطمی منش اذعان کرد: مقارنت ایام الله دهه فجر و ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها می تواند نشان دهنده محوریت و تاثیرگذاری نقش زن در جامعه باشد.  

وی در تبیین خانواده انقلابی بیان کرد: خانواده انقلابی، خانواده ای است که سبک زندگی خود را شبیه زندگی اهل بیت علیهم السلام کند، در این راستا بانوان نقش اساسی و بسزایی دارند که مادران شهدا نمونه بارز بانوان انقلابی هستند که به بهترین شکل نقش خود را ایفا کرده اند.

کارشناس مذهبی تاکید کرد: امروزه باید مادران در تربیت فرزندان خود نگاه جهانی داشته باشند و این نگاه را به فرزندان خود بیاموزند، با این نگاه فرزندانی تربیت کنند که سرباز امام زمان عجل الله تعالی باشند تا این انقلاب را به انقلاب حضرت متصل نمایند.

حجت الاسلام فاطمی منش در پاسخ به افرادی که از انقلاب درخواست و انتظارات فراوان دارند، گفت: مردم ایران برای عزت، انقلاب کردند چرا که آمریکائیها و اسرائیلی ها عزت را از مردم ما ربوده و مردم را به ذلت کشانده بودند که یکی  از ثمرات ارزشمند انقلاب احیاء شیعه در سطح جهان است.

وی در پایان اذعان کرد: ما شرمنده خانواده شهدا، به خصوص مادران آنان هستیم که پاره تن خود را با سربلندی و افتخار تقدیم انقلاب کردند.