مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد:

دشمنان با نقشه ها و برنامه های شوم خود سعی در تفرقه افکنی بین مردم و نظام را دارند

شناسه خبر : 72426

1397/11/21

تعداد بازدید : 123

دشمنان با نقشه ها و برنامه های شوم خود سعی در تفرقه افکنی بین مردم و نظام  را دارند
مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیا(عجل الله تعالی) فاضل آباد گفت: دشمنان انقلاب با نقشه ها و برنامه های شومی که در سر دارند سعی در تفرقه افکنی بین مردم و نظام دارند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم حاجی آبادی در پیامی پیرامون فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی جدای از ایام فاطمیه نمی باشد چرا که ماهیت انقلاب ما ماهیت کاملا دینی و مذهبی است و رمز پیروزی انقلاب نام مبارک "حضرت زهرا(سلام الله علیها)" است.

وی ادامه داد: حمد و سپاس بی پایان پروردگار متعال را که خورشید چهلمین بهار آزادی را در امنیت کامل جشن می گیریم، اگر چه دشمنان انقلاب با نقشه ها و برنامه های شوم خود، سعی در تفرقه افکنی بین مردم و نظام کردند و اکنون نیز با جنگ اقتصادی فشار زیادی را بر مردم تحمیل نمودند ولیکن مردم فهیم و بصیر کشور عزیز ما مانند همیشه به دشمن فرصت بهانه تراشی را نمی دهند.

مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیا(عجل الله تعالی) فاضل آباد، اضافه کرد: مسئولین کشور هم باید با فعالیت و تلاش مستمر و صادقانه به ملت فهیم ایران ثابت کنند که حامی و پشتوانه محکمی برای آنان هستند.

حاجی آبادی از طلاب در سراسر ایران و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی خواست تا بار دیگر با همدلی و وفاق ملی هر چه با شکوه تر و با صلابت تر، در راهپیمایی این روز مهم حضور به هم رسانده و دشمنان اسلام و ولایت فقیه را به ذلت بکشانند و تمامی نقشه ها و توطئه های شوم آنان را خنثی کنند.

وی از خداوند متعال مسئلت کرد تا عنایت خاص الهی و توجهات نبی مکرم اسلام(صلی الله علیه) همواره شامل حال تمامی خدمتگزاران و خادمان اسلام باشد.