مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان:

ملت شریف ایران در پرتو مکتب فاطمی، بار دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد

شناسه خبر : 72391

1397/11/21

تعداد بازدید : 104

ملت شریف ایران در پرتو مکتب فاطمی، بار دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد
مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: ملت شریف ایران و در رأس آنان روحانیون و طلاب در پرتو مکتب فاطمی و با پیروی از رهنمودهای مدبرانه ولایت فقیه، بار دیگر با حضور پرشور خود در یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد که در تاریخ ایران ثبت خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم شمسی طاهری در آستانه یوم الله 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«و الفجر و لیال عشر..»

تقارن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها، پیوند میان حرکت انقلابی ملت ایران با بانوی دو عالم را بر همگان روشن می سازد. اتصال دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه، علت پیدایش فجر انقلاب است و مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی به این حقیقت اشاره کرده و فرمودند: «عمده ترین رمز بقای اسلام، از طریق حضرت فاطمه سلام الله علیها است».

رسیدن به چهل سالگی نشانه بلوغ و شکوفایی انقلاب است و این ایام زمینه مناسبی جهت تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب در حوزه بانوان و نشر و اشاعه اندیشه ها و آرمان های حضرت امام خمینی رحمه الله علیه برای نسل جوان امروز است. در گرامیداشت جشن انقلاب، حرمت ایام فاطمیه حفظ شود تا انشاءلله در سایه مکتب فاطمی و با تأسی از سیره این بانوی بزرگوار بتوانیم فرزندان مهدی یاور و مهدی باور تربیت نماییم و در پرتو ایمان به خداوند متعال و استعانت از ولی عصر عجل الله گامی برای زمینه سازی ظهور برداریم.

اینک انقلاب اسلامی با وجود توطئه ها و فتنه های استکبار جهانی به چهلمین سالگرد پیروزی رسیده است و ملت شریف ایران و در رأس آنان روحانیون و طلاب در پرتو مکتب فاطمی و با پیروی از رهنمودهای مدبرانه ولایت فقیه، بار دیگر با حضور پرشور خود در یوم الله 22 بهمن حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد که در تاریخ ایران ثبت خواهد شد.

ما همچون سالهای گذشته با صلابت و اقتدار در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنیم تا عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشانده و اعلام نماییم دسیسه ها، تحریم ها، جنگ اقتصادی و مشکلات موجود در جامعه در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری تأثیری نخواهد داشت.