مبلغ حوزه:

راه صحیح زندگی و رسیدن به قله سعادت، عمل به فرامین آیات الهی است

شناسه خبر : 72329

1397/11/22

تعداد بازدید : 87

راه صحیح زندگی و رسیدن به قله سعادت، عمل به فرامین آیات الهی است
سمیه نکویی مبلغ حوزه و طلبه مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان راه صحیح زندگی و رسیدن به قله سعادت را عمل به فرامین آیات الهی دانست و اضافه کرد: آیات نورانی قرآن راه را به انسان نشان می دهد و او را از تاریکی جهل به سوی نور هدایت می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و تقارن آن با ایام فاطمیه، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی سعید پرویزی، امام جمعه و مؤسس مدرسه علیمه خواهران سعدیه رامیان و مسئولین این مدرسه، اداره رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و با تلاشهای خستگی ناپذیر خانم سمیه نکویی مبلغ حوزه در روستای محروم و زیبای کشکک برگزار گردید.

نکویی بیان کرد: هدف از برگزاری این محفل نورانی آشنایی اهالی روستا خصوصا قشر کودک و نوجوان با معارف قرآن و تعمیق باورهای دین در آنان است.

وی افزایش ایمان، آگاهی، طمأنینه و آرامش معنوی را از برکات انس با قرآن کریم دانست و اذعان کرد: راه صحیح زندگی و رسیدن به قله سعادت، عمل به فرامین آیات الهی است، زیرا آیات نورانی قرآن راه را به انسان نشان می دهد و او را از تاریکی جهل به سوی نور هدایت می کند.

مبلغ حوزه با استناد به آیه «و ما کان المؤمنون لینفروا کآفه فلولا نفر من کل فرقه منهم طآئفه لیتفقهوا فی الدین و لینذروا قومهم اذا رجعوا الیهم لعلهم یحذرون» تشریح کرد: از هر طائفه ای باید گروهی مبانی دین و معارف الهی را فرا گیرند و به شهر و روستای خود بازگردند و تعالیم اسلامی را به آنان بیاموزند.

وی افزود: بنده با این هدف مقدس در حوزه تحصیل کردم و الگوی من برای انتخاب این راه خانم شمسی طاهری؛ مدیر و مدرس مدرسه علمیه سعدیه بودند که کرارا آیه شریفه را در کلاس بیان می کردند و این تلنگری شد که فعالیت های تبلیغی خود را در روستای کشکک با توکل بر خداوند متعال و عنایت اهل بیت علیهم السلام انجام دهم.