نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بهاباد:

دشمن با تخریب های نیروی انقلابی سعی در رسیدن به اهداف شوم خود را دارد

شناسه خبر : 72313

1397/11/16

تعداد بازدید : 131

دشمن با تخریب های نیروی انقلابی سعی در رسیدن به اهداف شوم خود را دارد
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بهابادگفت: دشمن نهایت تلاش می کند تا با تخریب های نیروی انقلابی راحت تر به اهداف شوم خود برسد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، حجت الاسلام و المسلمین زارعیان در آستانه ایام الله دهه فجر در  مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) بهاباد گفت: دشمن تلاش می کند تا با تخریب های نیروی انقلابی راحت تر به اهداف شوم خود برسند، زیرا بسیجیان در زمان های گوناگون به خصوص در اوایل انقلاب خود را اثبات کردند و امروز تنها تشکیلاتی که می تواند انقلاب اسلامی را از بحران ها و فتنه های گوناگون به سلامت عبور دهد، مردم هستند.

وی ضمن بیان نقش ویژه طلاب در جامعه  افزود: طلاب باید در همه زمینه ها فعالیت پرشور   داشته ودر زمینه های مختلف مهارت های  ویژه کسب کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بهاباد، بر همکاری بیشتر این دو ارگان تاکید کرد و آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های مختلف  از جمله دعوت از اساتید متخصص  در زمینه های فضای مجازی، سیاسی، مسائل فقهی و  غیره اعلام کرد.

همچنین  خانم شفعیی، مدیر مدرسه علمیه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) بهاباد،  گفت: یکی از کارهای بارز بسیج طلاب برگزاری  حلقه های صالحین توسط طلاب  در حوزه و پایگاها می باشد و  مهم ترین مباحث این حلقات شیوه های همسرداری،ترویج سبک زندگی اسلامی و تربیت فرزند احکام شرعی، احکام ویژه بانوان می باشد.

در ادامه پیرامون موضوع عضویت و فعال بودن پرونده بسیجی طلاب پیگیری های لازم انجام شد.