معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد:

کارگاه پرده خوانی انقلاب ویژه خواهران مبلغه استان یزد برگزار شد

شناسه خبر : 72310

1397/11/14

تعداد بازدید : 101

کارگاه پرده خوانی انقلاب ویژه خواهران مبلغه استان یزد برگزار شد
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد از برگزاری کارگاه آموزشی پرده خوانی، با عنوان« معجزه قرن» با حضور مبلغان خواهر از سراسر استان خبر داد.

به خبرگزاری کوثر از یزد، خانم حسن پور با تبریک فرارسیدن چهلمین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت و تسلیت ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، اظهار کرد: در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با دعوت از 60 نفر از بانوان مبلغه فعال مدارس علمیه خواهران استان یزد کارگاه آموزشی پرده خوانی با عنوان معجزه قرن برگزار شد.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری این کارگاه حضور بانوان مبلغه در طول ایام دهه فجر در دبیرستان های دخترانه سراسر استان و اجتماعات بانوان از جمله حسینیه ها و... به شمار می رود.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این طرح می توانند به راحتی داستان انقلاب را به نسل نوجوان و جوان انتقال دهند و  جذابیت در بیان اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی برای مخاطبان از ویژگی های این نوع تبلیغ به شمار می رود.

خانم حسن پور ادامه داد: در این کارگاه یک روزه شرکت کنندگان با ریشه های انقلاب، اهداف انقلاب ، تاثیرات انقلاب  بر منطقه و جهان و  عکس العمل دشمنان  در مقابل انقلاب آشنا شدند.

بر پایه این گزارش، مسؤولان آموزش و پرورش، ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان یزد و تبلیغات اسلامی از این کارگاه بازدید کردند و در پایان لوح فشرده آموزشی و کتابچه محتوای آموزشی کارگاه بین شرکت کنندگان توزیع شد.