مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران کشور خبر داد:

گفتگوی تصویری با معاونان و مدیران حوزه‌های علمیه خواهران در دهه فجر

شناسه خبر : 72266

1397/11/13

تعداد بازدید : 174

گفتگوی تصویری با معاونان و مدیران حوزه‌های علمیه خواهران در دهه فجر
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران کشور از انتشار گفتگوی تصویری معاونان و مدیران حوزه‌های علمیه خواهران در ایام‌الله دهه فجر خبر داد.


حجت‌الاسلام والمسلمین علی مولایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از ایام الله است و باید در بزرگداشت هرچه بهتر این ایام تمام توان تلاش خود را انجام دهیم.

وی عنوان کرد: به همین مناسبت مقرر شده است تا مدیران و معاونان مرکز مدیریت در گفت‌وگوی تصویری به تشریح دستاورد‌های حوزه‌های علمیه خواهران که خود یکی از برکات انقلاب اسلامی است بپردازند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران خاطرنشان کرد: از چهاردهم بهمن‌ماه روزانه یک گفت‌وگو به صورت تصویری و مکتوب در سایت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران منتشر خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مولایی با اشاره به برنامه‌های متنوع مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: همچنین غرفه نمایشگاه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی حوزه‌های علمیه خواهران کشور در مصلی تهران و مصلی قدس قم برپا شده است.