معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران کشور

انقلاب اسلامی نگاهی نو در مقابله حق علیه باطل بود

شناسه خبر : 71408

1397/10/19

تعداد بازدید : 127

انقلاب اسلامی نگاهی نو در مقابله حق علیه باطل بود
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: انقلاب اسلامی نگاهی نو در مقابله حق علیه باطل به وجود آورد و این چیزی است که امروز در ۴۰ سالگی انقلاب به آن می‌بالیم.به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، معصومه ظهیری ظهر چهارشنبه در همایش بررسی دستاوردهای چهل ساله نظام در بحث زنان که با حضپر مبلغان خواهر این استان برگزار شد، اظهار کرد: دهه اول انقلاب دهه مقابله و تحول بود، دهه دوم مربوط به سازندگی، دهه سوم تثبیت جایگاه انقلاب و دهه چهارم مربوط به ایستادگی بر قله‌های رفیع اقتدار است.
وی با بیان اینکه آمارها بیانگر رشد و توسعه کشور در دوران انقلاب اسلامی است، افزود: قیام مردم ایران در سال ۵۷ برای برپایی عدل و داد در دنیا بود.
ظهیری ادامه داد: انقلاب اسلامی نگاهی نو در مقابله حق علیه باطل به وجود آورد و این چیزی است که امروز در ۴۰ سالگی انقلاب به آن می‌بالیم.
وی با بیان اینکه ملت شریف ایران برای گسترش حق‌گرایی و عدالت انقلاب کردند افزود: امروز  صدای کودکان مظلوم یمن به گوش می‌رسد و ما همواره حامی حقوق این مردم مظلوم خواهیم بود.
ظهیری به‌توافق ایران با آمریکا و عهدشکنی این رژیم استکباری اشاره کرد و گفت: دروغگو بودن و به عهد خود وفا نکردن از ویژگی‌های دشمنان است و در جریان برجام این موضوع را مشاهده کردیم.
ظهیری با اشاره به دست آوردهای انقلاب اسلامی ادامه داد: امروز توریسم درمانی یکی از افتخارات کشور ماست و بسیاری از مردم کشورهای مختلف دنیا برای درمان به ایران مراجعه می‌کنند.