مدیر مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) بهاباد:

کارگاه آموزشی تخصصی نقد فرق و نحله های انحرافی برگزار شد

شناسه خبر : 71164

1397/10/15

تعداد بازدید : 91

کارگاه آموزشی تخصصی نقد فرق و نحله های انحرافی برگزار شد
مدیر مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) بهاباد از برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی نقد فرق و نحله های انحرافی خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، خانم شفعیی، با اشاره به اینکه برگزاری این کارگاه یک روزه آموزشی به همت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد بوده است، افزود: این دوره یک روزه ویژه معلمان، فرهنگیان و مبلغین برگزار شده است و در پایان دوره گواهی آموزشی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توانمندی طلاب برای مقابله با فرقه های انحرافی و آشنایی مردم با این فرقه ها دانست و گفت: معنویت در جامعه امروزی نقش کم رنگی پیدا کرده و باعث به وجود آمدن نوعی خلاء و کم شدن معنویت و آرامش در وجود انسان ها شده است به این خاطر گاه افراد جاهل به هر چیزی که این خلاء را پر کند، چنگ می زنند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) بهاباد، شرکت در این کارگاه را باعث آشنایی آنها با فرقه های مختلف، عقاید و نحوه عضوگیری آن ها دانست و گفت: این فرقه ها در گروه هایشان از هیچ ادعایی مانند داشتن کرامت، آشنایی با علوم ماورا و دروغ پردازی برای رسیدن به اهداف شوم خود ابایی ندارد .

وی گفت: در این کارگاه به مباحثی از جمله شناساندن افکار و ایده های انحرافی و آلوده، ضرورت یادگیری این فرق، نحوه پیدایش فرقه وهابیت، تاسیس و تاریخچه آن، عقاید و اهداف باطل آن ها پرداخته شد و در پایان به سوالات طلاب پاسخ دادند.