رئیس حوزه های علمیه شهرستان کاشان:

حماسه نه دی انقلاب سوم است

شناسه خبر : 71158

1397/10/15

تعداد بازدید : 79

حماسه نه دی انقلاب سوم است
رئیس حوزه های علمیه شهرستان کاشان حماسه نهم دی را انقلاب سوم خواند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از قم، به مناسبت حماسه نهم دی، جلسه بصیرتی با سخنرانی رئیس حوزه های علمیه شهرستان کاشان حجت الاسلام و المسلمین فرجی، در مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) کاشان برگزارشد.

حجت الاسلام والمسلمین فرجی با اشاره به حماسه نهم دی گفت: حماسه­ نهم دی انقلاب سوم است؛ انقلاب اول همان پیروزی جمهوری اسلامی بر رژیم طاغوت بود و انقلاب دوم تسخیر لانه­ جاسوسی آمریکا و حماسه نهم دی در حقیقت حمایت از رکن انقلاب یعنی ولایت فقیه است.

وی در ادامه به انقلاب های بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: در کشورهایی همچون لیبی، مصر، و غیره انقلابی صورت گرفت اما شکست خوردند زیرا از نعمت رهبری بی بهره بودند، بنابراین در جریان پیروزی انقلاب اسلامی ایران اگر امام راحل(ره) نبود انقلابی تحقق نمی یافت.

حجت الاسلام فرجی بیان داشت: حماسه نهم دی سال 88 در پایخت ایران و در دویست متری بیت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در غالب شورشی و به بهانه تقلب شکل گرفت که هدفشان شکست ولایت فقیه بود.

رئیس حوزه های علمیه کاشان با تأکید بر کلام امام راحل(ره) مبنی بر پشتیبانی از ولایت فقیه گفت: دشمن از همان ابتدای انقلاب فهمید رکن اصلی انقلاب، اقتصاد و نفت و دلار نیست بلکه ولی فقیه است که نقش بسزایی در تداوم و ماندگاری انقلاب اسلامی ایران دارد.

وی در پایان بیان کرد: کلام امام راحل(ره) که فرمودند که«هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید» معیار دقیقی است که به ما نشان دادند که هرگاه دشمن نسبت به ما دشمنی بیشتری داشت بدانید انقلاب در مسیر حقیقی خود قرار دارد و برعکس هرگاه دشمن به ما لبخند بزند، بدانید انقلاب ما از مسیر خودش منحرف شده است.