معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه الزهرا(س) بندرعباس:

خادم یاران مسجد جامع بندرعباس ساماندهی می شوند

شناسه خبر : 71152

1397/10/15

تعداد بازدید : 89

خادم یاران مسجد جامع بندرعباس ساماندهی می شوند
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس گفت: خادمیاران مسجد جامع بندرعباس با فراگیری آموزش های لازم ساماندهی می شوند.

به گزارش خبرگزاری كوثر از هرمزگان، خانم استادی در نشست هم اندیشی که با حضور آقای فریدونی، قائم مقام مديريت مسجد جامع بندرعباس، خانم قلي زاده مسئول دانش آموخته مدرسه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس و جمعي از طلاب، در اين مدرسه برگزار شد، به اهميت حضور و فعاليت هاي تبليغي موثر طلاب و ايجاد بستر فرهنگي مناسب براي نمازگزاران در مسجد جامع پرداخت. 

وی هدف از برگزاری این نشست را هم افزایی در راستای برنامه های فرهنگی ـ آموزشی مسجد، ساماندهی خادم یاران مسجد و ایجاد نظم و هماهنگی در برنامه های مسجد جامع دانست.

معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس با اشاره به اهمیت ساماندهی خادم یاران مسجد جامع شهر، افزود: ساماندهی خادميارن مسجد برای ایجاد شرایط مناسب فعالیت هاي فرهنگي و تبليغي و خدمتگزاری این خادم یاران در عرصه های مورد علاقه و توانایی آنها است.

استاد حوزه خواهران تاکید کرد: دوره های ارتقا توان خادمیاران مطابق با عرصه فعالیت آنها، از جمله اقدامات لازم برای دستيابي به نتیجه مطلوب است.

وی، ایجاد اشتغال براي برخی از نمازگزاران جویای کار را یکی از برنامه های قابل توجه ستاد نماز جمعه عنوان كرد و افزود: با همکاری و همراهی ستاد نماز جمعه و استفاده از ظرفیت های معنوی و مادی حوزه و ستاد، زمينه ايجاد و افزایش فرصت های کاري و اشتغال زايي نمازگزاران فراهم خواهد شد.

 استادي در پايان خاطرنشان شد: ارائه هفته نامه پیک آدینه مدرسه علميه الزهرا(سلام الله علیها) با محتوای احکام، مسائل سیاسی و غیره در ترویج مبانی اسلامی و مشاوره حضوري ويژه نمازگزاران از جمله فعالیت های فرهنگی و تبليغي طلاب خادم در نماز جمعه مسجد جامع است.