مبلغ فعال بسیجی :

بهترین محیط برای تبلیغ دین فضای مجازی است

شناسه خبر : 71002

1397/10/17

تعداد بازدید : 118

بهترین محیط برای تبلیغ دین فضای مجازی است
خانم انصاری مبلغ فعال بسیجی گفت: در دنياي امروز به دليل حضور عام مردم در فضاي مجازي بهترین محیط برای تبلیغ دین همين فضاست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس، خانم انصاری در نشستی با موضوع ضرورت حضور طلاب در فضای مجازی درمدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) نی ریز بیان کرد: هدف از طلبگی تبلیغ دین اسلام و خودسازی و دگرسازی و برنامه داشتن برای زندگی است.
وی با بیان اینکه حضور عام در فضای مجازی بالای 90 درصد است، افزود: بهترین محیط برای تبلیغ دین فضای مجازی است بنابراین باید به هوش باشیم تا دشمن رسانه را در دست نگیرد.
خانم انصاری در جمع طلاب بیان کرد: رهبری فرموده اند که باید حضور هوشمندانه در فضای مجازی داشت، فضای مجازی به قتلگاه جوانان تبدیل شده، فضای مجازی را باید در حد تعقیبات نماز دنبال کنید.
وی بیان کرد: باید توجه کنیم که چرا مقام عظمای ولایت فضای مجازی را با امر واجبی مانند نماز در کنار هم قرار داده است و اینکه آیا این اهمیت فضای مجازی را نمی رساند.
وی در ادامه با بیان اینکه مراقب دشمن داخلی و دشمن خارجی باشیم، افزود: برای نابودی دشمنان خارجی مدافعان حرم بودند ولی دشمنان داخلی در جایی نفوذ دارند که 90 درصد مردم حضور دارند، ما باید ببینیم که چه برنامه ای برای این نوع دشمن داریم بنابراین می طلبد که در فضاهایی چون توییترو اینستاگرام که تأثیر گزارتراز بقیه هستند حضور فعالی داشته باشیم.
خانم انصاری در مورد حضور مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در فضای مجازی گفت: ایشان در توییتر سه پیج فارسی وانگلیسی و عربی دارند و همچنین 1 پیج در اینستاگرام دارند.