معاون فرهنگی ـ تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان:

حماسه نهم دی ماه نماد عزت و استقلال مردم است

شناسه خبر : 70769

1397/10/09

تعداد بازدید : 79

حماسه نهم دی ماه نماد عزت و استقلال مردم است
معاون فرهنگی ـ تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان بیان کرد: حماسه نهم دی ماه نماد عزت، استقلال، اقتدار و بصیرت مردم است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از هرمزگان، خانم سلطان عباسی ندوشن ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه بیان داشت: حماسه نهم دی ماه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم همیشه حاضر در صحنه است.
 معاون فرهنگی ـ تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان تاکید کرد: بار دیگر ملت ولايتمدار ایران در ۹ دی ماه با حضور پرشور خود در راهپیمایی عزتمند و با شکوه، عزت و اقتدار كشور اسلامي را در برابر فتنه هاي آمريكا بیمه خواهند کرد.
وی با اشاره به حمایت همیشگی مردم از انقلاب، افزود: مردم سرافراز ایران اسلامی، همیشه تا پای جان برای حفظ اصول اسلامی و آرمان های انقلاب ایستاده اند.
خانم عباسی ندوشن با بیان اینکه مردم بعد از انقلاب اسلامی موضع خود را با صدای رسا به دشمن اعلام کرده اند، تاکید کرد: اگر دشمن اسلام و انسانیت در برابر دین مردم بایستد آنها در برابر تمام دنیای آن خونخواران و مزدوران تاریخ خواهند ایستاد.
وی با اشاره به ضرورت حضور پررنگ هر ساله طلاب در کنار مردم انقلابی در حماسه نهم دی ماه، خاطر نشان شد: هر ساله ملت ایران بویژه طلاب که پیشرو در عرصه حفظ و معرفی انقلاب هستند باید حضور پرشور و باشکوهی در روز حماسه ساز نهم دی ماه داشته باشند.