عضو كمسيون امنيت ملي:

وجود عناصری درون نظام موجب فشار مضاعف پذيرش CFT است

شناسه خبر : 68865

1397/09/14

تعداد بازدید : 84

وجود عناصری درون نظام موجب فشار مضاعف پذيرش CFT است
عضو كمسيون امنيت ملی وجود عناصری در درون نظام را فشار مضاعفی برای پذيرش مفاد كنوانسيون cft دانست.

به گزارش خبرگزاری كوثر از استان فارس، آقای کریمی قدوسی در جمع طلاب و اساتيد موسسه آموزش عالی ريحانه النبی(سلام الله عليها) شيراز با روایت گویی از هویت نظام اسلامی و دینی جمهوری اسلامی پرده از دو کنوانسیون پالرمو و fatf برداشت و افزود: نحوه شناساندن این انقلاب 40 ساله به جهانیان از طریق عملکرد جمهوری اسلامی در تمام سطوح مدیریتی امکان پذیر است.

عضو کمیسیون امنیت ملّی اظهار داشت: دو کنوانسیون پالرمو و fatf کاملا ایدئولوژیک و مبانی فلسفه غرب در ذات آن گنجانده شده است و نسخه ای ویژه برای جمهوری اسلامی تهیه شده است و Fatf به معنی مبارزه با جرایم سازمان یافته و cft لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم است.

كريمی قدوسی اذعان كرد: لایحه cft زیر تابلوی فریبنده مقابله با تامین مالی تروریسم تدوین شده است اما باید توجه داشت که تعریف ما و غرب از تروریسم و گروه های تروریستی، متضاد است زیرا گروه هایی از جمله انصار الله یمن، سپاه جمهوری اسلامی و حزب الله لبنان از ديد آنها تروریسم هستند.

كريمی قدوسی تاكيد كرد: سیاست نظام جمهوری اسلامی بر این است که افراد در یک بازه زمانی که دارای مقام و مسئولیت می شوند مورد امتحان قرار گرفته و چهره واقعی آنها برای مردم آشکار می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی در ادامه بیان کرد: رهبری امّت، هوشیار و بیدار است و در دیدار بسیجیان فرمود که من تا جان در بدن دارم کوتاه نخواهم آمد و این اوج نبرد ما در اربعین انقلاب است.