هادی سیاسی سپاه علی آباد کتول:

وحدت دانش آموزان و دانشجویان سال 57 برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مثال زدنی بود

شناسه خبر : 66857

1397/08/15

تعداد بازدید : 95

وحدت دانش آموزان و دانشجویان سال 57 برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مثال زدنی بود
هادی سیاسی سپاه علی آباد کتول با بیان اینکه همت و وحدت دانش آموزان و دانشجویان سال 57 برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مثال زدنی بود، افزود: گازهای اشک آور و تیرباران دشمن نتوانست مانع حرکت دانش آموزان و دانشجویان شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، نشست روشنگری پیرامون 13 آبان با حضور طلاب مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول برگزار شد.

آقای علی گل، هادی سیاسی سپاه علی آباد کتول در این مراسم، به امدادهای غیبی خداوند به طور دائم و همیشگی در سوره انفال اشاره کرد و گفت: وقایع مهم 13 آبان سال های 43-57-58 نشان از دست غیبی خداوند، ایمان سرشار از اخلاص امام(رضوان الله تعالی) و دانشجویان شجاع و غیور دارد، تا اندازه ای که توطئه ها و نقشه های دشمن را خنثی کرد.

وی جریان تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه را از جمله حوادث تاریخی بسیار مهم و سرنوشت ساز دانست و توضیح داد: حضرت امام(ره) از فرصت ها به خوبی استفاده کردو رفتار تقوا گونه ایشان، علمای بسیاری را جذب کرد در حالی که رژیم شاهنشاهی و سلطه طلب در براندازی امام و دور کردن ایشان از علما و مردم دست به هر کاری زد اما شکست خورد.

هادی سیاسی سپاه با بیان اینکه همت و وحدت دانش آموزان و دانشجویان سال 57 برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مثال زدنی بود، افزود: گازهای اشک آور و تیرباران دشمن نتوانست مانع حرکت دانش آموزان و دانشجویان شود.

آقای گل، به توطئه های آمریکا از گذشته تاکنون اشاره کرد و اظهار داشت: نه تنها نقش آمریکا در براندازی اسلام ناب محمدی در ایران زیاد بوده بلکه کشورهای اروپایی دیگر نیز هر کدام دستی در فتنه های آمریکا داشتند و ضعیف کردن اقتصاد ایران، پرورش جاسوس ایرانی و دستیابی به منابع اطلاعاتی برخی از ضربه ها و آسیب های دشمن به کشور عزیزمان است.

وی ضمن تاکید بر لزوم دشمن شناسی، بصیرت افزایی و اطاعت محض از ولی فقیه اذعان کرد: در صورت رعایت نکردن این مهم، ضربه های سنگین و شاید غیر قابل جبران برای جامعه پیش می آید، همانطور که شاهد جنگ نرم و نامحسوس آنان هستیم.