امام جمعه شهرستان بندرترکمن:

13آبان روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکا است

شناسه خبر : 66856

1397/08/15

تعداد بازدید : 81

13آبان روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکا است
امام جمعه شهرستان بندرترکمن تهدیدات و تحریم های آمریکا را نزد ملت ایران بی ارزش دانست و گفت: 13 آبان روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکاست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، حجت الاسلام و المسلمین محمد صالح منصوری، امام جمعه بندر ترکمن در نشستی بصیرتی که به مناسبت یوم الله 13 آبان در مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) بندرترکمن برگزار شد، بیان کرد: جوانان امروز ادامه دهنده عاشورا، کربلای حسینی و مکتب انقلاب اسلامی هستند و تهدیدات و تحریم های آمریکا نزد ملت ایران ارزشی ندارد، از این رو 13 آبان روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکاست.

وی انقراض مستکبرین را موجب سلامت و صلح جهان دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران در مقابل خباثت دشمنان، با شجاعت و ایثار ایستادگی کرده است.

امام جمعه بندرترکمن اظهار کرد: دشمن با بیان جمله «ما با ملت ایران دشمنی نداریم بلکه با دولت ایران دشمنی داریم» قصد دارد ذهن مردم را از اهداف اصلی دور کند؛ بنابراین بصیرت مردم از ضروریات است، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند که دولت جمهوری اسلامی بدون ملت کاره ای نیست.

حجت الاسلام منصوری ابراز کرد: آینده کشور در سایه نوآوری جوانان به مراتب بهتر و درخشان تر و ان شاء الله قطعی و حتمی خواهد شد.

وی در پایان گفت: همه جوانان پایه های اصلی این نظام هستند، از این رو ترس و واهمه را از خود دور کرده و خود را در قبال مسئله پیشرفت کشور مسئول بدانند.