كارشناس فرهنگي:

13 آبان درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر جهان است

شناسه خبر : 66839

1397/08/15

تعداد بازدید : 116

13 آبان درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر جهان است
خانم محمودبابوئي كارشناس فرهنگي در مدرسه علميه الزهرا(سلام الله عليها) كلاردشت گفت:13 آبان يادآوري حماسه و فداكاري ها و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر جهان است.

به گزارش خبرگزاري كوثر از مازندران،  خانم محمود بابوئی كارشناس فرهنگی در نشست مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله عليها) كلاردشت بیان کرد: یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز باشکوه بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.
وي تصريح كرد: روز سیزدهم آبان به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند.
خانم محمود بابوئی در پایان خاطر نشان کرد: ما طلاب، اساتید و کادر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله عليها) كلاردشت بنابر فرمايشات رهبر معظم انقلاب در این راهپیمایی 13 آبان شرکت كرديم  تا مشتی محكم بر دهان یاوه گویان و چپاولگران ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بزنيم.